Treść opublikowana przez Danko23
-
Podpiecie subwoofera
A co, moze byc do glosnika?
-
Podpiecie subwoofera
Nie wiem, mam 3 czerwony do aku czarny masa i niebieski podpiety mialem we wczesniejszym aucie do radia
-
Podpiecie subwoofera
Mam subwoofer aktywny z wzmavniaczem wiec tylko jeden kabel do radia, wlasnie sje zastanawiam ktoredy najlepiej i co trzeba rozkrecac bo sie nie orientuje nawet, "zielonym"
-
Podpiecie subwoofera
Panowie chce dzisiaj podpiac sobie subwoofer bo jednak brakuje mi tego brzmienia :D Pytanko, ktoredy podpiac kabel do radia, trzeba caly kosz wyciagac? Czy moze jest gdzies jakas dziurka ze go przepcham?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Cudo bryka ?
-
Dużo bierze oleju
Nie zwróciłem uwagi jak pytales, tak tylko krótkie odcinki. Dzisiaj właśnie jechałem do Rzeszowa zrobiłem 70 km i w Rzeszowie zaswiecilo się na żółto znowu minimum..
-
Przyciemnienie szyb Podkarpacie
Ktoś z podkarpacia przyciemnia?
-
Dużo bierze oleju
- Dużo bierze oleju
Mechanik powiedział że zapchalo odme, nie miało gdzie ciśnienie uciekać, ja tam szpecem aż takim nie jestem więc nie wiem, dodam zdjęcie które zrobil. Zrobiłem ponad 800 km i jest tyle oleju co było, sprawdzałem bagnet- Dużo bierze oleju
Problem wyjasniony, zapchana odma. Teraz jest ok- Dużo bierze oleju
Panowie 3 tys km temu zmieniałem olej a jako że nie wiem co było lane bo kupiłem auto z komisu, goście w sklepie doradzili mobil 5w40 3000 x1 bodajże hc syntetic. Przez te 3tys dolałem już litre tak co parę dni jak zaswieci kontrolka na że jest minimum to dolewam po 150-200 ml. Czy to nie jest za rzadki olej jak na 252 tys przebiegu? Nigdzie olej nie ucieka nie ma wyciekow. Zastanawiam się na przejście na poksyntetyk, może to coś da?- H7
Ktoś ma, poleca? https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-h7-s2-cob-16000lm-bardzo-mocna-zarowki-7577678525?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZTFlMDljMGQtYjQ5NS00MjQyLWIzY2UtMjI0MTk3YTdlNDgzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=45929c83-5221-4743-a825-79bbb3278638- Pokrowce
Siema, szukam fajnych pokrowców do mojej b6, takich dopasowanych, żeby to nie sterczało, dupsko nie jeździło. Znalazłem coś na allegro: https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b5-b6-b7-b8-pokrowce-na-fotele-samochodowe-5145613053 (czarne z szarym) Jak myślicie? Macie w swoich furach jakieś godne polecenia?- problem z dość dużym branieem oleju
Dopiero kupiłem auto więc wymieniłem od razu. Zaświeciła się zółta, minimum. Tez wiedziałem że bierze olej ale sporo wzięło jak na tyle KM, to się podłączyłem do pytania- problem z dość dużym branieem oleju
podłączam się do kolegi, wymieniłem 3 tyg temu olej, zrobiłem ok. 800 km dziś zaświeciła kontrolka, silnik 1.8t 163km,- FiS brak jezyka
A takie buty, ok dzięki wielkie- FiS brak jezyka
Panowie, zauważyłem że nie mam jednej opcjii w Fisie jak naciskam Reset, mam pierwszą, druga a ostatniej gdzie się zmienia język itp nie ma, czemu tak jest?- Ramka LED
Siema, chciałem zamówić sobie ledową ramke rejestracyjną z napisem jakimś fajnym Audii, spodobało mi się to. Może ktoś z was ma i się pochwali jak to wygląda na aucie? pewnie bede zamawiał z www.led-ramka.pl . Pozdrawiam- Problem
- Problem
- Problem
Witam, kupiłem wczoraj audi a4 b6 1.8 t 163 km.. Wczoraj bylk git wszystko, ale dziś już wracając z pracy pod górkę zaczął szarpać, potem już jak dałem mu gazu do spodu na dwójce to już szarpal, dławił i wyskakiwal check mrugal chwilę i przestał a teraz po dłuższej jeździe świeci cały czas... Jaka to może być przyczyną? - Dużo bierze oleju