-
Pęknięty kolektor Opinia
Siemanko Jak w temacie mam pęknięty kolektor delikatna rysa od góry między otworami wygląda jak włos Lecz od wewnętrznej strony widać że długo już nie pociągnie i pytanie czy opłaca się spawac tata ogarnia temat spawania żeliwa ale pytanie czy to znowu nie pęknie od temperatury? Dlatego zastanawiam się nad kupnem Kola od Turboworksa posiada ktoś jakieś opinie? Jakie najlepiej uszczelki na turbo i kolektor i gdzie kupić nakrętki? Muszą być Nowe podkładki czy wystarcza same nakrętki Dodam że co jakiś 2k km musialem skręcać delikatnie śruby od turbo same się wykrecaly Ocb
-
Licznik falke s4 b5
Dzięki wielkie za info
-
sniegulas zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Licznik falke s4 b5
A po co ten stelaż chodzi o to że jak wlutuje diody to będzie ciasno czy jak ? Podobno można jeszcze zmyć czerwony i pomalować lakierem do paznokci białym i będzie taki sam efekt jeśli chodzi o wskazówki w każdym razie dzięki za info
-
Licznik falke s4 b5
Mam licznik jak na foto interesuje mnie tylko zmiana wskazówek gdyż będę w ich posiadaniu i pytanie czy tylko po zmianie wskazówek uzyskał efekt jak na foto czy trzeba przelutować diody ?
-
Licznik falke s4 b5
Witam Przerabiał ktos licznik poLifta Chodzi mi dokładnie o przełożenie wskazówek z s4 b5 żeby uzyskać białe wystarczy zmienić same wskazówki czy trzeba też przelutowac diody
-
Xenon strach jeździć
Witam niedawno kupiłem samochód i od tego czasu borykam sie z oświetleniem po prostu ledwo świeci dodam że na obu lampach brakuje mocawania tylnego lampy z w sensie tej blaszki do ktorej przykreca się śrubę do szego wgl jest regulacija na tej duzej plastikowej srubie jak sie to skreca od góry i pytanie mam palniki osrama niedawno zmienione podobno ale nie wiem czy oddac lampy do calkowitej pewnie regeneracij klosz odblysniki soczewka ile taka usluga i czy wgl sie oplaca czy kupic ori valeo po regeneracij chpdza po 900pln za kpl czy moze zwykle depo i dobrą żarówkę ktoś coś podpowie stach normalnie jeździć
-
Problem z półosią
jest opcja zeby ktoś sprawdził np w etce ile jest rodzaju półosi do 1.8t quattro 99r avant
-
Problem z półosią
Witam pany kupilem ost wózek b5 1.8t quattro avant i ostatnio przy ruszaniu coś tylko pukło może z 5km/h było i auto stanęło dodałem gazu puszczam sprzęgło słychać było tylko jak sie obracała jak by półoś auto ściągnąłem na garaż brat po demontażu półosi ją rozebrał złożył założyliśmy i śmigała tylko 2 dni znowu to samo nie wiem ocb ktoś miał coś podobnego brat stwierdził że to nie jest półoś od tego wozu i jest za krotka ktoś coś podpowie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko niech moc będzie z wami ??