Treść opublikowana przez Lajzer90
-
Normalnie odpala, po chwili gaśnie, co jeszcze wymienić?
Nie jestem mechanikiem, ale bym sprawdzil świece i kabke zaplonowe.
-
Błąd sądy lambda
Witam znalazłem błąd o nr 00537- Lambda(Oxygen Sensor) Regulation 19-10 - Lower Limit- intermittent miał może juz ktoś taki probelm i moglby mi wyjasnic co jest przyczyną i jak naprawić?, Audi a4b5 avant 1, 6 ahl 1997r
-
Temperatura skacze od 50 do 130°
Dlaczego skacze to nie mam pojęcia, a czemu pokazuje że nie ma płynu?? może zbiorniczek wyrównawczy jest zasyfiały przy czujniku i dlatego daje błędny odczyt że brak płynu
- Kabel światła cofania
-
Kabel światła cofania
Witam mam zamiar podłączyć czujnik cofania ale nie wiem jakiego koloru jest kabel świateł cofania i masy może ktoś z was wie i pomoże , nie mam miernika napięcia. A4B5 Avant 1997.
-
Climatronik kanał 49.
u mnie na kanale 49 pokazuje temp cieczy chłodzącej pokrywa się to z tym co jest na wskaźniku natomiast 51 po rozgrzaniu silnika pokazuje mi stałą temperature 90 ale wcześniej mi to nie działało winny był czujnik temperatury który był zasyfiały i zakamieniony wymieniłem i wszystko gra audi A4B5 1997 AVANT 1,6 AHL
-
Gdzie znajduje się czujnik temperatury cieczy?
Oczywiscie zostal odpowietrzony i dalej nic nie wiem wymienię czujnik i zobaczymy dzieki za odpowiedź znalezlem.
-
Gdzie znajduje się czujnik temperatury cieczy?
Witam jak w tytule Gdzie znajduje się czujnik temperatury cieczy mam problem z moim audi A4B5 Avant 1997 silnik 1,6 AHL wskazówka temperatury nie działa jedynie w korku podniesie się do 75 stopni i po dłuższej jeździe opada na 60 stopni a w dodatku z nawiewu nie leci ciepłe powietrze po ustawieniu na climatroniku 29 stopni , jedynie leci ciepłe powietrze jak osiągnie temp 75 stopni ,termostat wymieniony ale nic nie dało żadnych błędów też nie ma podejrzewam że to czujnik ale nie mogę go zlokalizować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miło poznać ;D