Treść opublikowana przez essu335
-
Pierwszy Stage
Nie chce zakładać nowego tematu jaki wybrać termostat , tak aby już był na kilka lat i dawał radę po podkręceniu
-
PRoblem z zegarami
Nawet pompę paliwa wymieniłem i to nic nie dało Teraz wskazówka już leży i cały czas świeci się rezerwa...
-
Pierwszy Stage
Jeżeli włożę teraz wtryski od bexa to coś to da?
-
PRoblem z zegarami
Od kiedy kupiłem auto to już tak było. Myslałem że to jakaś pierdoła . I nie mam pojęcia co robić już
-
Maglownica
https://allegro.pl/uzytkownik/KataloGROUP?string=audi a4 b6&order=qd&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123 Ktorą z tych dwóch lepiej wybrać? U mnie jest prof. firma która regeneruje to lepiej kupić tą za 500 zł czy regenerować swoją?
-
PRoblem z zegarami
Mechanik podłączył pod komputer i nic nie wyskoczyło. Gdzie to trzeba jechać ? Jakis specjalny program mechanik musi mieć?
-
Maglownica
Np. Cos takiego? https://allegro.pl/przekladnia-maglownica-seat-leon-toledo-exeo-ibiza-i7673391247.html A tutaj jest droższa https://allegro.pl/listing?string=Maglownica PRZEKŁADNIA SEAT EXEO&order=m&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123
-
Pierwszy Stage
Póki co chce zrobić pierwszy stage bo przesiadłem się z b5 1.6 na b6 1.8t 150km . Jeździłem wersją 163km i czuć różnicę dlatego póki co małe strojenie , a mocniejsze podnoszenie mocy gdzieś za rok . Powoli będę kupował części
-
Pierwszy Stage
A później czym się chipuje? Bo ja w tym temacie to zielony jestem ( częściami)?
-
Maglownica
Drodzy forumowicze, czeka mnie wymiana maglownicy. Czy lepiej regenerować koszt to jakieś (-/+ 1000 zł ) czy lepiej kupić nową lub używaną z b7? Zastanawiam się bo np używana może zaraz znowu się " skończyć " Jak Wy to robiliście?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie , nazywam się Paweł i jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8T 150 km Wcześniej byłem posiadaczem a4 b5 1.6 Już nigdy nie zmienię marki Siemanko jeszcze raz
-
Pierwszy Stage
Siemanko. Szykuję się do pierwszego chiptuningu swojego AVJ . Moje pytanie brzmi czy do pierwszego Stage'a trzeba wymieniać jakieś części? Jeżeli nie to do jakiego poziomu mogę chipować bez wymiany np sprzęgła, wtrysków itp? Będę wdzięczny za odpowiedzi
-
PRoblem z zegarami
Skierowano mnie do Was z moim problemem. Mianowicie nie mam juz pojęcia co jest przyczyną , nie działa wskazówka poziomu paliwa. Najpierw wskazówka jak i komputer wskazywało odwrotnie ( pełny to pusty i na odwrót) , kazano wyjąć bezpiecznik i wtedy padło całkiem. Wskazówka opadła na zero i nie działa. Wymieniłem bezpiecznik na nowy i nic nie pomogło. Czy pozostała tylko opcja że to pływak i trzeba ściągać bak? Dodam , że zaczęła wariować również wskazówka od temperatury auta. Wchodzi na 90 stopni i po czasie opada i za jakiś czas znowu wraca. Już nie mam pojęcia co może być nie tak. POMOCY