Jump to content
2 2
essu335

Maglownica

Recommended Posts

Drodzy forumowicze, czeka mnie wymiana maglownicy. Czy lepiej regenerować koszt to jakieś (-/+ 1000 zł ) czy lepiej kupić nową lub używaną z b7? Zastanawiam się bo np używana może zaraz znowu się " skończyć " :) Jak Wy to robiliście?  

47500453_187835588829207_2225821519311798272_n.jpg

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

4 minuty temu, przem8 napisał:

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

Np. Cos takiego? https://allegro.pl/przekladnia-maglownica-seat-leon-toledo-exeo-ibiza-i7673391247.html

A tutaj jest droższa https://allegro.pl/listing?string=Maglownica PRZEKŁADNIA SEAT EXEO&order=m&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123

Edited by essu335

Jak masz dobry zakład który Ci zregeneruje przekładnie to regeneruj. Jeśli nie to uzywka jak wyżej piszą z exeo będzie najświeższa tylko najlepiej kupić od firmy która zajmuje się tylko przekladniami. Mam już trzeci servotronic w tym 1 regenerowany spiepszony dopiero w jednej firmie kupiłem i spokój od tamtej pory. 

7 minut temu, luki19862121 napisał:

https://allegro.pl/uzytkownik/KataloGROUP?string=audi a4 b6&order=qd&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123

Ktorą z tych dwóch lepiej wybrać? U mnie jest prof. firma która regeneruje to lepiej kupić tą za 500 zł czy regenerować swoją? 

kup używkę nie ma sprawdzonej firmy we wrocku  ja przez te ich regeneracje trzy maglownice w byłej b5 wymieniłem .Kupiłem używkę i spokój sprzedałem auto i do dziś kolega śmiga 

Audi A4 1.9 TDI 110KM AFN+
Audi A4 1.8 125 KM sedan

a jakie koszta tak z ciekawości 

Audi A4 1.9 TDI 110KM AFN+
Audi A4 1.8 125 KM sedan

Ja mam sprawdzoną firmę w Wałbrzychu :) Auto-rege. PPHU. Ciszka J. Regeneracja przekładni kierowniczych 

W dniu 28.11.2018 o 17:21, przem8 napisał:

Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?

36 minut temu, kuba.tkn napisał:

Znasz numery tych maglownic?

Nie znam..

49 minut temu, kuba.tkn napisał:

Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?

https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-montaz-aktywnego-ukladu-kierowniczego-servotronic/

Tu masz b6 i b7. Do exeo jak dobrze pamiętam 3R1 początek to servotronic. 

Jak kupowałem do B5 z forum używkę, to dostałem szrota gorszego niż miałem i straciłem tylko kasę i czas na montaż.

Dałem do regeneracji w Łodzi i problem z głowy, ale fakt, z dobrym zakładem ciężko.

@Emejcz w którym zakładzie w Łodzi regenerowałeś?

Cześć klubowicze jak to jest z tymi numerami maglownic wszystkie z b7 i exeo będą pasować do b6?

Tak. Sam w swojej b6 mam magiel z exeo. To jest dokładnie to samo.

Moja A4     Zrobione: RNS-E Led + RVC + CDC + BT + MF z B8 / Black Piano / Grzane fotele / Tempomat / PDC tył / Fotochrom wew. z czujnikiem światła + CLH + AUTO / IsoFix / Servotronik / Zawieszenie 1BE zrobione od A do Z.
W przygotowaniu: Składane lustra z fotochromem i modułami od kkam'a, BiXenon z soczewką Evox-R 2.0 i samopoziomem.

Jest ktoś w stanie podać mi jakie są wymiary albo nr uszczelek na maglownicy przy wejściu/wyjściu?

Ponoć są tam 4 szt łącznie. W ASO mi nie powiedzą bo chcą nr VIN, a go nie mam bo zakładam magiel z B7.

pozycja 17 i 19 z rysunku

magiel.JPG

Moja A4     Zrobione: RNS-E Led + RVC + CDC + BT + MF z B8 / Black Piano / Grzane fotele / Tempomat / PDC tył / Fotochrom wew. z czujnikiem światła + CLH + AUTO / IsoFix / Servotronik / Zawieszenie 1BE zrobione od A do Z.
W przygotowaniu: Składane lustra z fotochromem i modułami od kkam'a, BiXenon z soczewką Evox-R 2.0 i samopoziomem.