Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pierwszy Stage

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Szykuję się do pierwszego chiptuningu swojego AVJ . Moje pytanie brzmi czy do pierwszego Stage'a trzeba wymieniać jakieś części? Jeżeli nie to do jakiego poziomu mogę chipować bez wymiany np sprzęgła, wtrysków itp? :) Będę wdzięczny za odpowiedzi

Opublikowano

Stage 1 to strojenie bez wymiany jakichkolwiek części 

Opublikowano

Bezpiecznie do 180-190km i 270-290nm więcej samym programem nie ma sensu

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, orionek65 napisał:

Bezpiecznie do 180-190km i 270-290nm więcej samym programem nie ma sensu

A później czym się chipuje? Bo ja w tym temacie to zielony jestem ( częściami)? 

Opublikowano
9 minut temu, essu335 napisał:

A później czym się chipuje? Bo ja w tym temacie to zielony jestem ( częściami)? 

Większe wtryski, intercooler, turbo i znowu strojenie. Pytanie ile chcesz osiągnąć, bo może lepiej poczekać i odłożyć trochę kasy (jeśli trzeba oczywiście), wymienić kilka rzeczy i wystroić raz, a porządnie.

Najpierw ogarnij logi dynamiczne to będzie widać czy w ogóle jest co stroić ?

Poza tym jest cały temat o etapach podnoszenia mocy.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Póki co chce zrobić pierwszy stage bo przesiadłem się z b5 1.6 na b6 1.8t 150km . Jeździłem wersją 163km i czuć różnicę :) dlatego póki co małe strojenie , a mocniejsze podnoszenie mocy gdzieś za rok . Powoli będę kupował części :)

Opublikowano

najpierw logi dynamiczne zrob:)

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, WYSKUN napisał:

najpierw logi dynamiczne zrob:)

Jeżeli włożę teraz wtryski od bexa to coś to da? 

Opublikowano

A co ma to dac bez nowego programu?

Niczego nie da. Poza tym wtryski najlepiej u tunera wlozyc, tak zeby od razu skalibrowac i zrobic chipa.

Edytowane przez bartez90

Opublikowano

Kolo 190 km i 280nm zrobisz samym programem 

Opublikowano
  • Autor

Nie chce zakładać nowego tematu jaki wybrać termostat , tak aby już był na kilka lat i dawał radę po podkręceniu :)

Opublikowano

Mi wyszło 200 km i 300nm, a mam wtrysku z bexa, dp, tipa, fmica, teraz wymieniłem turbo z bexa i zastanawiam się czy warto robić korektę. Tylko że mam Bfb 

Edytowane przez Tomek

Opublikowano
W dniu 30.11.2018 o 19:55, Tomek napisał:

Mi wyszło 200 km i 300nm, a mam wtrysku z bexa, dp, tipa, fmica, teraz wymieniłem turbo z bexa i zastanawiam się czy warto robić korektę. Tylko że mam Bfb 

Trochę kucy bys miał więcej na k03s. Zmianę tez odczujesz w górnych partiach obrotów moment max przesunie się wyżej. Wrzuć logi jak możesz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.