Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tunio

  1. Witam podziekowania dla Łukasza 13 za zrobienie mapy .Pacjent a3 8l .Hybryda k03 Geremi ,wtryski 430 ,centralny femic,DP ,tip,. Nadworny tuner z "renomą" z moich okolic ze sprzętem wartym grube pieniądze nie potrafił sobie poradzić z mapą. Lukasz 13 zajął sie tematem zdalnie a oto wyniki jego pracy. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... I krotki filmik 20200520_095754.mp4
  2. Grupę 23 też zrób dynamicznie
  3. Przecież masz tolerancję od -2.8 do 2.8 poza tym skoro dwa są na minusie to wyrownuje bieg jałowy wzbogacając go .Bip dodadni ponad 30 o niczym zlym nie świadczy.
  4. Parametry ok ale to nie oznacza ze pompowtrysk ok. Miałem tak ze parametry ok a pompowtryski bez wydajności i złom.
  5. Po logach widac ze sonda lambda nie pracuje .Nie masz błędu od sondy ?
  6. Logi basinc settings potwierdziły ze jest problem z boostem ,ale dalej nie wiadomo czemu czy turbo czy nieszczelność czy podcisnienie sterowania n75 za słabe... Może gruszka nie trzymać podciśnienia.Znajdz lepszy warsztat diagnoza nie powinna trwac dłużej jak 0.5 h
  7. Niech sprawdzą szczelność dolotu objaw pasuje na pekniety wąż od IC . Ewentualnie zapieczona kierownica turbo .Tester i próba drogowa by coś wyjaśniła.
  8. Na kompa i odczyt błędów. Może dpf zapchny....
  9. Gratuluję wyniku ,dolot nie spada Ci z turbiny przy tym doładowaniu ?Nie wiem czemu ale u mnie dopiero tip z kwasu załatwił problem . U mnie na kreskach wyszło 222PS bez tipa
  10. Zrób test sterowania turbiną kanał 011 Basic Settings. Zaobserwuj jakie wartosci masz cisnienia (jak się zmieniają) i zobacz jak sztanga pracuje jaki ma skok
  11. Turbina z dołu wogolę się nie wyrabia tak że z nią jest problem . Jakieś błędy są? Szczelność dolotu sprawdzona?
  12. Kuzwa chyba zmęczony bylem 2800 złociszy płaciłem
  13. Wydaję mi się ze cena bardzo przystępna ja płaciłem 3800 red. KME gold ,wtr.barakudy ,zbiornik też mam 67 ,ster z lpgtecha
  14. Tunio odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    To ja chyba kupiłem od Ciebie do seryjnej na necie . Polecam
  15. Bartez80 to ile za dp z katem do 1.8t ?Bo na przeglądzie juz kiwal głową .Mowi masz szczęście ze jeszcze nie jesteśmy podpięci online z analizy. Bo grupowe zamowienie widzę zdechło .
  16. Prześlij jak masz zdjecia tych zaworów i gniazd
  17. Z tego co piszesz to 5 tys km po pierwszym remoncie jezdziles z lejącym wtryskiem . Trza bylo odrazu wyciągnąć wnioski i szukać przyczyny.
  18. Tunio odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w 1.8T
    Jezeli jest okolo 330 Nm to wynik faktycznie może byc jak autor napisał bo moc to nic innego jak iloczyn obrotów i Nm
  19. Tunio odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w 1.8T
    A boost jaki masz w peaku?
  20. Tunio odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w 1.8T
    http://vaglogi.pl/log-002_033_RRtdv.html Zapomniałem do kompletu.
  21. Tunio odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w 1.8T
    http://vaglogi.pl/log-115_118_77k74.html Tu masz na 220 porównaj wiem ze liczby to nie wszystko ale roznice sa duze w przepływie i boostcie
  22. Tunio odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w 1.8T
    Logi ok ale 220 kucy to raczej nie ma .
  23. Wrzuc logi ze zdjetym wężykiem od gruszki . Bo jak Łukasz13 mowi cos kombinujesz za mocno .
  24. Zrób loga na zdjętym wężyku od gruszki wg . i loga z odpietą wtyczką od n75 Odpuść czujnik ciśnienia.
  25. Ile na kreskach pokazało? Logi ok . Przed mapą ile miałeś w gr 32?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.