Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabaton

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z tego co wiem to licznik poszedł na regenerację do elektryka. Po jego usłudze miałem tak że FIS pokazywał mi spalanie na poziomie 0.0 i zasięg rósł. Mechanik adaptował licznik ale powiedział że muszę zatankować do pełna i przyjechać jeszcze raz na adaptację. Tylko dziwi mnie fakt ze po odłączeniu akumulatora zasięg wraca do normy ale po paru minutach znowu pokazuje stan przed odłączenia. Dodam że czujnik wymieniłem na nowy i dalej pokazywało mi błąd
  2. Podepnę się pod temat. Otóż kilka miesięcy temu miałem taki problem ze zapalił mi się błąd oleju. Mimo jego dolania oraz sprawdzenia ciśnienia błąd nadal się wyświetlał. Mechanik zregenerować deskę rozdzielczą ale pozostał problem zasięgu na fisie (2000km w każdym położeniu poziomu paliwa). Próbowałem robić adaptację rezerwy w vcdsie na kanale 30 ale problem dalej pozostał. Podpowie ktoś jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję
  3. cabaton odpowiedział(a) na Brdm temat w 2.0TDI
    Podłącze się do tematu W moim audi ASO zdiagnozowali że mam wyciek z pompy vacum.. I niestety ale regeneracja nie wchodzi w grę gdyż ktoś ją niekompetentnie kleił sylikonem. I tu mam pytanie czy kupić nową czy może regenerowana? Z góry dziękuję za odpowiedź
  4. cabaton opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witajcie Mam mały dylemat odnośnie naprawy mojej Audi. Otóż jakiś kretyn uszkodził mi na parkingu drzwi lewe tył i przód. Byłem u fachowca, który wycenił naprawę obu drzwi + naprawę błotnika przedniego + polerka całego samochodu na 1100zł. Z kolei znajomy mechanik sugerował żeby tego nie naprawiać tylko kupić używane drzwi i nowy błotnik (oczywiście pod kolor) bo jeżeli fachowiec położy szpachle to może mi ona pod wpływem częstego zamykania drzwi w końcu odpaść. Proszę o jakiej porady co zrobić z tym problemem. Z góry dziękuję.
  5. cabaton odpowiedział(a) na A4B7Sportline temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko nie wiem dlaczego tak jest że jak np odpalam rano autko i zostawiam go na minute żeby sobie pochodził to esp w momencie się zaświeci, a jak kończe prace i od razu ruszam to nic się nie pali
  6. a świeci ci na desce kontrolka silnika? ew czy masz spadek mocy?
  7. cabaton odpowiedział(a) na A4B7Sportline temat w Audi A4 B6/B7
    Pewny jesteś? Mam podobny problem i po wyłączeniu i zapaleniu samochodu kontrolka nie świeci a komputer i tak pokazuje mi błąd czujnika pedału hamulca
  8. Cześć wszystkich. Mam na imię Artur i od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 1.9tdi. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.