Treść opublikowana przez pe1n
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Szkoda, ze sprzedajesz, ladna sztuka
-
[B5 AFN+] Sedan, LZ5K
Fajna, znaczek dalbym w chrom badz czarny mat
-
ADP kręci ale nie odpala
Witam, 1.6 ADP, kręci ale nie odpala, prąd jest, pompa paliwa nowa i nadal to samo, co to może być?
-
Spadający do zera w ciągu chwili wskaźnik paliwa
Dziękuje wam bardzo, w wolnej chwili ogarnę i zobaczę!
-
Spadający do zera w ciągu chwili wskaźnik paliwa
Pomoże ktoś?
-
Spadający do zera w ciągu chwili wskaźnik paliwa
Witam wszystkich użytkowników :) W moim ADR 1.8 mam taki problem już od momentu zakupu, zapala mi się co chwile rezerwa, obojętnie za ile zaleje przejade pare km w tym czasie wskaźnik zdąży opaść do 0 i zapali się rezerwa, dzisiaj wsiadając do samochodu miałem pokazane 1/2 paliwa, pochodził minute i w ciągu tej chwili wskaźnik od 1/2 spadał po woli do 0 aż zapaliła się rezerwa. Dziurawego baku nie mam. To wina pływaka w baku? Bo dziwne trochę objawy... Dziękuje za każdą pomoc!
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Mi też się podoba bardzo przedlift, tylko, że ja mam 1.8 bez t i też będę w niego inwestował. Wspominasz o lakierze, Twój jeszcze jakoś wygląda u mnie jest gorzej, no ale wiadomo, po woli wszystko się zrobi. Gratuluje nabytku