Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] Sedan, LZ5K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na forum jestem już od jakiegoś czasu, lecz nie zdążyłem się przywitać ;)

Prezentuje dziś wam moje oczko w głowie czyli a4 b5 polifcie w pięknym kolorze LZ5K :D

Jest to 1.9 TDI AFN - Wersja 110 konna.

Co z wyposażenia:
- Radio 2 Din
- 2x el. szyby
- Klimatyzacja
- Niebieski welur
- Elektryczne lusterka
- Podgrzewane fotele


Czyli można powiedzieć taki standard ;D

Od czasu kupienia zrobiłem:
- Przednie wahacze
- Poduszki silnika
- Przegub wewnętrzny/zewnętrzny
- Lampy przednie w stylu USA
- Grill czarny mat, znaczek na biało
- Przednie głośniki PowerBass
- Subwoofer 800 wat
- Wzmacniacz 850 wat
- Podświetlenie rejestracji na zimną biel
- Wymieniony przerywacz
- Wygłuszone drzwi

Co do zrobienia w najbliższym czasie:
- Kompletny rozrząd - Zrobione
- Wymiana filtrów + olejów, płynów - Zrobione
- Szklanki - Zrobione

W planach:
- Przyciemnienie szyb - Zrobione
- Felga 18 " - Zrobione
- Gwint - Zrobione
- Wymiana foteli na jakieś kubełki w skórze
- Wymiana całego wnętrza na czarno 
- Wymiana podsufitki
- Wymiana kierownicy na trój ramienną sline
- Wymiana radia na radio z nawigacją - Zrobione
- Chip na około 160 koni - Zrobione
- Wydech dwururka - Zrobione
- Grill w plater miodu - Zrobione
- Dekory (Drewno lub carbon lub piano black)

Na chwile obecną tyle, później sie okaże : )

A teraz zdjęcia:

20180908_150018.jpg

20180908_145834.jpg

20180908_145934.jpg

20180422_110602.jpg

20180422_110649.jpg

Edytowane przez Zgasio

Opublikowano

ładna zdrowa zadbana sztuka :) powiedz kolego zmieniałes kolor halogenów? jaką folią?

Opublikowano
  • Autor

Zwykła żółta folia do lamp ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Na chwile obecną przy samochodzie nic się nie dzieje :/ Jako, że został mi ostatni rok chodzenia do szkoły nie ma zbyt dużo pieniędzy na działanie coś przy samochodzie. Ostatnio kupiłem folie czerwoną do lamp i okleiłem jedną z lamp zobaczyć jak to będzie wyglądało, no i chyba siadło :D Dziś przyszły mi opony na zimę Dębica Frigo HP2 :D Z Audi nie mam żadnych problemów, ciągle robię kilometry :) Trochę czasu minie aż zacznę coś konkretniej modzić no ale nic aby do wakacji, będzie praca, będą pieniądze, będziemy modzić :D    Pozdrawiam

20181016_172539.jpg

20180927_093208.jpg

Snapchat-162467002.jpg

Opublikowano

zadbana, śliczna, kolor petarda ? lekko obniżyć i koło 17 avus z s4, będzie mistrz ?

Opublikowano
  • Autor

W dół na pewno pójdzie :D Bo koza straszna :P  A felgi jeszcze zobaczę chyba wpadnie 18" Flat Five :)

Opublikowano

Załóż ładne koło, obniż, dbaj o czystość i będzie zawsze na czym zawiesić oko ?

Opublikowano
  • Autor

Mała jesienna sesja :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Opublikowano

kurła koza straszna, japa taka że głowę włoży, wyszło na allroad hehe

Opublikowano
  • Autor

No niestety ?

Opublikowano
W dniu 21.10.2018 o 21:14, tobias napisał:

kurła koza straszna, japa taka że głowę włoży, wyszło na allroad hehe

plus tego taki, że zawsze można obejrzeć wahacze, amortyzator, ocenić stan, lepsza kontrola stanu zawieszenia ?

Opublikowano
  • Autor

Wpadły ramki klubowe ? Mały szczegół a cieszy ?

20181102_141647.jpg

Opublikowano

u mnie juz tak ladnie te ramki po 2 latach nie wygladaja ?

 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witaaam,

Dawno mnie już tu nie było :) Prace nad audi powoli ruszyły do przodu :) W ostatnim miesiącu audi przeszła pełny serwis m.in

- Wymiana rozrządu INA + pompa wody
- Wymiana szklanek

- Wymiana oleju na Valvoline 10W40
- Wymiana wszystkich filtrów
- Wymiana przewodów paliwowych ( Były sparciałe zarzygało mi cały sinik ropą..)
- Wymiana trójnika od płynu chłodniczego ( Także był sparciały i płyn uciekał jak głupi)
- Wymiana klocków hamulcowych, zrobiona reperaturka
- Zaciski pomalowane na czerwono
- Wymiana radia na RNS-D :D

W niedługim czasie myślę o przyciemnieniu szyb, a także o gwincie :) Felgi na razie chyba zostaną może za jakiś czas wpadnie 18"

Kilka zdjęć:



 

68728829_468490687275816_3101422448814325760_n.jpg

67610064_889305521443377_4304405057136230400_n.jpg

IMG_20190425_145404.jpg

IMG_20190425_155754.jpg

Snapchat-17169382.jpg

Screenshot_2019-08-01-21-30-40-866_com.instagram.android.png

Snapchat-1215649852.jpg

Opublikowano

Zadbany egzemplarz w ładnym kolorze, szacuneczek ?

Chromy błyszczą jak ta lala ?

Dwie uwagi: osłony hamulców zostawiłbym czarne, naklejka że zderzaka PL out.

Pozdrawiam

Opublikowano
15 godzin temu, Zgasio napisał:

Wymiana oleju na Valvoline 10W40

Kolego, lej tylko 5W40 do AFNa  :(

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, krzysiek_f napisał:

Zadbany egzemplarz w ładnym kolorze, szacuneczek ?

Chromy błyszczą jak ta lala ?

Dwie uwagi: osłony hamulców zostawiłbym czarne, naklejka że zderzaka PL out.

Pozdrawiam

Tak ta naklejka PL jest naklejona przez poprzedniego właściciela bo jest wgniotka i chciał zasłonić ? i nie wiem czy czasem tak pod naklejką nie jest pęknięty zderzak czy tylko wgniotka :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Undisclosed napisał:

Kolego, lej tylko 5W40 do AFNa  :(

Ludzie różnie piszą na temat oleju do diesla, mechanik mi polecił tego 

Opublikowano

Tylko 5W40, przetestowane na własnej skórze. Tuner polecił mi LM Diesel Synchoil 5W40 w fioletowej bańce i od tamtej pory tylko to. Polecam. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, nevi napisał:

Tylko 5W40, przetestowane na własnej skórze. Tuner polecił mi LMc

Diesel to i na rzepakowym pojedzie ??? przy następnej wymianie wezmę ten olej pod uwagę 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.