Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sedan, LZ5K


Zgasio

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.08.2019 o 09:36, krzysiek_f napisał:

Zadbany egzemplarz w ładnym kolorze, szacuneczek ?

Chromy błyszczą jak ta lala ?

Dwie uwagi: osłony hamulców zostawiłbym czarne, naklejka że zderzaka PL out.

Pozdrawiam

Ja bym dodał od siebie jeszcze niemalowanie gumek od prowadnic. Wygląda to paskudnie. Do malowania takie rzeczy się rozbiera. Przy okazji przetoczyłbyś tarczę bo nie wygląda za ciekawie i porządnie wyczyścił miejsce styku z felgą. Tak ogólnie całkiem fajne autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zgasio napisał:

Diesel to i na rzepakowym pojedzie ??? przy następnej wymianie wezmę ten olej pod uwagę 

Myślę że jest w tym dużo racji ale tutaj w gronie fanów marki (w większości) to nie przystoi 

7 godzin temu, Randor napisał:

Ja bym dodał od siebie jeszcze niemalowanie gumek od prowadnic. Wygląda to paskudnie. Do malowania takie rzeczy się rozbiera. Przy okazji przetoczyłbyś tarczę bo nie wygląda za ciekawie i porządnie wyczyścił miejsce styku z felgą. Tak ogólnie całkiem fajne autko.

Nie chciałem czepiać się szczegółów ale oczywiście kolega Randor ma rację, poszedłeś na łatwiznę.

Lipa nie przejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w okolicy był luźny spot nie tylko porobionych ale też i seryjnych B5 z grupy na fb, pojechałem swoją kozą ??, coraz bardziej rozglądam się za gwintem, niedługo myślę że wpadnie :)

IMG_20190811_231840_664.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zgasio napisał:

Ostatnio w okolicy był luźny spot nie tylko porobionych ale też i seryjnych B5 z grupy na fb, pojechałem swoją kozą ??, coraz bardziej rozglądam się za gwintem, niedługo myślę że wpadnie :)

Przynajmniej się wyróżniłeś ?. Do siebie również będę wrzucał gwint (nie wiem, czy uda się jeszcze w tym roku) i kilka osób poleciło mi AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP jest dość miękki i średnio nadaje się do szybszej jazdy. Z tego co wiem ST jest teraz w promo do wyrwania za ok 3tys. To to samo co kw V1 tylko ma powłokę galwanizowaną a nie nierdzewke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zostały wymienione końcówki drążków, stare jeszcze były oryginalne. Wpadł nowy grill w plaster miodu od Tomas Tuning :) Gwint jest w fazie zakupu lecz poczekam z założeniem na wiosnę, prawdopodobnie kupię nowy firmy Ta Technik zobaczymy co to będzie warte :) Dalsze plany: dokładka od cupry, lotka na klapę i w końcu umówić się na przyciemnienie szyb (ostatnio brak wolnych terminów na soboty..) a na tygodniu pracuje. Pytanie, zostawić znaczek audi na biało czy drapać na chrom? Sam nie wiem

 

Snapchat-481273630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w seryjny chrom lub jakoś czarny. Jaki jest koszt takiego grila?

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update, a więc do Audi wpadło parę gadżetów:

- Ramiona aero z Passata B5 FL
- Duże prawe lusterko
- Przyciemnione szyby (za jakiś czas wpadnie także przyciemniony przód)
- Ledowe podświetlenie wnętrza
- Lakier został wyglinkowany i wywoskowany na zimę Softem 99 :D
- Lotka na klapę (Jeszcze nie założona dopiero w weekend)
- Żarówki Osram H7 5000K (mijania)

Na chwilę obecną samochód sprawuję się wyśmienicie, co bardzo mnie cieszy :) Najbliższe plany to wykręcić hak bo i tak go nie używam a szpeci trochę samochód, tak samo jak ta naklejka PL na zderzaku, niestety jest tam wgniotka i pęknięcie zderzaka, małe bo małe ale jest ;/ przez zimę myślę że to się ogarnie :) Powoli będę zaczynał zbierać graty do silnika :) Najprawdopodobniej wpadnie turbo z AWX, wtryski 216 lub większe, może FMIC i myślę że na wiosnę taki pakiet się założy i wystroi na razie na jakieś 160-150HP
Po zimie wrzucam gwint i felgi 18 cali, plany na 2020 są... :) Pozdrawiam


Lepsze zdjęcia wrzucę na weekendzie ;)

 

Snapchat-189771748.jpg

Snapchat-1695202343.jpg

IMG_20191208_120332.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być turbo z AWX ale wybór padł na GTC1549vz z audi q5 2.0tdi, jeszcze nie założone, zbroimy się na nowy sezon :evil: w styczniu kupuje gwint (najprawdopodobniej MTS Technik GOLD) :) W końcu zniknie koza :dance:

A tu foty świeżo po umyciu :)  pogoda nie dopisuje ciągle pada mógłby już spaść śnieg :rolleyes:

IMG_20191225_135542.jpg

IMG_20191225_135514.jpg

IMG_20191225_135715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zdjęcia + delikatna obróbka w Photoshopie ;) Może się tak zdawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł prawie nowy gwint od MTS Technik GOLD ;D Co najważniejsze 500 zł taniej niż nowy więc się chyba opłacało? :) Jeszcze półtora roku na gwarancji :) Na wiosnę zakładam :D

Screenshot_2019-12-28 Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 MTS GOLD gwint.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały albo i duży update :D

Zakupiłem felgi Dare LM 18" :banan: wraz z prawie nowymi oponami :D

Przód 8j 205/40
Tył 9j 215/40  - jak ktoś ma taki setup to niech się wypowie czy się dobrze jeździ

 

ET 42 i 45 - prawdopodobnie będą trochę schowane ale wypcham je dystansami :)



Koła przyjdą na tygodniu :)

A tu zdjęcia jak siedziały u właściciela

Screenshot_2020-01-31 Felgi aluminiowe 18 5x112 BBS LM Dare oz vossen stance rant 8J 9J(1).png

Screenshot_2020-01-31 Felgi aluminiowe 18 5x112 BBS LM Dare oz vossen stance rant 8J 9J.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint został założony :) W końcu nie ma kozy! :banan:Został też wymieniony olej + filtry a także elementy zawieszenia:
- Wymiana wahacza dolnego lewego
-
Wymiana osłony przegubu
- Wymiana tuleji belki z tyłu
- Wymiana tuleji wahaczy górnych
- Wymiana tuleji wahacza dolnego prawego

Do wymiany mam jeszcze przegub wewnętrzny :facepalm: a także przecieka pompa wtryskowa niedługo pewnie wleci 11 :)

W końcu samochód nie ściąga w prawą stronę :DW następny weekend prawdopodobnie założe już felgi :D

A tu foty na szybkości:


 

IMG_20200307_125234.jpg

IMG_20200307_125241.jpg

IMG_20200307_125250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zapowiada, wrzucaj letnie koła :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...