Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] Sedan, LZ5K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kojarzyłem, że z a8 coś podobnego było. Ładnie to siadło z tym gwintem :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

16 cali z daleka to i mi się podoba ale z bliska nie jest tak fajnie bo się strasznie chowają ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwsze przymiarki felg już za mną, lecz jeszcze na nich nie jeżdżę bo potrzebuje dystansów na tył , haczy opona o sprężynę ;) Dystanse dziś przyszły lecz śruby niestety przyszły za "grube" :facepalm: i muszę czekać znowu do weekendu i dopiero jak dokupię śruby to pochwalę się zdjęciami :) 

Opublikowano
  • Autor

Mamy lato !  :D Tył idzie zdecydowanie w dół ale muszę dokupić odboje na tył bo trochę za miękko i boje się że jak obniżę to będzie przycierać na dołkach :)  Na przód też wpadnie dystans ale najpierw trzeba będzie zrolować nadkola :)
 

Za jakiś czas wleci bardziej profesjonalna sesja zrobiona przez fotografa :)

 

IMG_20200328_145835.jpg

IMG_20200328_145816.jpg

IMG_20200328_145940.jpg

Opublikowano
58 minut temu, Zgasio napisał:

Mamy lato !  :D Tył idzie zdecydowanie w dół ale muszę dokupić odboje na tył bo trochę za miękko i boje się że jak obniżę to będzie przycierać na dołkach :) 

Czyli te które były w zestawie są za niskie?

Opublikowano
  • Autor

No można tak powiedzieć, teraz nie narzekam ale jak opuszczę to na 100% będzie obcierać, zamówiłem już takie klipsy z poliuretanu 

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po dłuższej przerwie, mały up date:
- wpadła dokładka od cupry
- wpadły nowe tarcze Rotingera + klocki Textara na tył
- wpadł także dystans na przód  (w końcu mieści się dekielek z felg)
- nowa uszczelka pod deklem + separator oleju
- klipsy na amortyzator z poliuretanu na tył

Ogólnie samochód ma się dobrze, cieszy oko :) W następnym weekendzie jadę na mapę, dałem sobie spokój ze zmianą turbo itp (koszta..) A takie 140km wystarczy mi na spokojnie, samochód jest obniżony więc szybko po naszych drogach się nie da.. Szukam teraz zderzaka na tył z dokładką pdc najlepiej w kolorze LZ5K jak ktoś ma niech daje znać. Pozdrawiam

IMG_20200809_123444.jpg

IMG_20200809_123650.jpg

IMG_20200802_172231.jpg

IMG_20200801_101501.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A więc, byłem na hamowni wynik jak dla mnie bardzo dobry bo wyszło 105km i 247nm gdyby nie felgi myślę że by spokojnie było 110km jak dała fabryka :lol:Zrobilem także logi dynamiczne wyszło że wszystko jest w porządku co bardzo mnie to cieszy i daje kopa na dalsze modzenie :grin: Teraz aby się umówić na chipsa prawdopodobnie będę robił w Poniatowej (jeżeli jeszcze robi chiptuningi) Udało mi się ogarnąć zderzak z dokładką pdc zespawany w całość ? niestety nie w kolorze ale to się ogarnie ? Wleciała także wlepa na przednią szybę mi się podoba jestem ciekaw Waszej opinii. Poniżej parę spontanicznych fotek z myjni a także spotu w Lublinie :dance:

 

Snapchat-934820723.jpg

IMG_20200829_214832.jpg

IMG_20200829_220549.jpg

PSX_20200830_131458.jpg

IMG_20200830_171711.jpg

IMG_20200830_171645.jpg

Edytowane przez Zgasio
Dodanie zdjęć

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po dłuższej przerwie, motywacja wróciła do dalszego robienia autka :D

A więc ostatnio zauważyłem olej na posadzce w garażu szybkie ustawienie się do znajomego mechanika i ogarnianie co się stało okazało się, że padły uszczelniacze na wale :facepalm: Mało tego został także znaleziony drugi wyciek tym razem ropy, a dokładnie lało się z nastawnika, także była ustawiona zła dawka paliwa była zaniżona niż powinna być oryginalnie, po wszystkim silnik został umyty bo był cały w oleju.

Co z lepszych wiadomości:
- Zostały zrobione kierunkowskazy świecące jak w usa :D
- Zderzak na tył jest już w trakcie malowania
- Został zamówiony centralny
fmic (140) :grin:
- Jestem w trakcie oklejania dekorów w carbon 5d
- W następnym miesiącu wlatują wtryski 216 i jak już wszystko będę miał skompletowane, składamy wszytko i jedziemy na strojenie, jako że biłem się z myślami czy robić samego chipa czy jednak dać mu trochę więcej koksu zdecydowałem się że jednak zakładam turbo co już z rok leży na półce a mowa o gtc1549vz :D

Parę fotek z jesiennej sesji:

 

IMG_20201101_130129.jpg

IMG_20201101_124950.jpg

IMG_20201101_130102.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna, znaczek dalbym w chrom badz czarny mat ;)

Opublikowano

Witam jakie kupiłeś odboje na tył  podasz mi link   gdzie kupiłeś

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.01.2021 o 18:57, max00004 napisał:

To są takie klipsy na amortyzator

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Kraków - Poliuretanowy odbój, na Allegro.pl, za 16,99 zł w kategorii {Tuning mechaniczny} - {Układ zawieszenia}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9823375228? Radość zakupów i...

 

 

Edytowane przez Zgasio

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.01.2021 o 19:10, Zgasio napisał:

 

Dzięki za lik  i za pomoc   dam znać jak zamocuje wiosną

 

Opublikowano
W dniu 11.01.2021 o 19:10, Zgasio napisał:

 

A co z przodem zrobiłeś że masz tak nisko ja mam też tak nisko i  zahacza  mi o nadkola

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, max00004 napisał:

A co z przodem zrobiłeś że masz tak nisko ja mam też tak nisko i  zahacza  mi o nadkola

Zroluj nadkola i po problemie ;) U mnie jeszcze nie jest aż tak nisko

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie po dłuuugiej przerwie,

A zatem co się działo z autem? Miesiąc temu zostały założone:

- Turbo od AWX-a

- Wtryski 216 

- Kompletne sprzęgło z AWX-a

- Map sensor 3bar 

- Centralny intercooler

-  Nowe wężyki podciśnienia 

-  Brak katalizatora (wspawana prosta rurka)

- Wywalony EGR 

- Skrzynia biegów uszczelniona gdzie tylko się dało, nowy olej 

- Wymieniona uszczelka pod miską olejową

- Wymienione wszystkie filtry i wymieniony olej 

Całość wystrojona przez spanky, wynik mało zadowalający bo tylko 152km i 337nm. Na więcej nie pozwoliła pompa, jest już w złym stanie... 

Na samym początku zaczęcia dłubania w silniku została włożona turbinka GTC1549vz, po duużej rzeźbie turbo zostało założone, wszystko zostało złożone w całość, turbo chodziło i dość dobrze wstawało, okej prowadzę samochód do strojenia, po diagnostyce okazało się że turbo przeładowuje i nie idzie jej wyregulować... Szybki telefon do chłopaków z Audi Elements, zabrali samochód na lawecie do siebie, posprawdzali wszystko i niestety turbina poszła do kosza.. a więc założyli turbo od AWX-a porobili logi i wyszło że wszystko jest sprawne, znowu zawieźli na lawecie do Otwocka, po czym samochód finalnie został wystrojony... Kupa pieniądzy poszła a efekt mało zadowalający... z czasem wpadnie pompa 11 i zobaczymy co uda się jeszcze ugrać. 

Niedługo czeka wymiana dwumasy.. i sprawdzenie turbo bo zaczęło od czasu do czasu odcinać przy wyższych prędkościach. 

Został także założony zderzak tylni z dokładką pdc zespawany w całość, chciałbym jeszcze ogarnąć w tym roku polerke lakieru i wyciągnięcie wgniotek. Ostatnio na parkingu ktoś musiał uderzyć hakiem prosto w przednią rejestracje ?‍♂️ Przy czym trochę porysował zderzak.. (Chociaż i tak przydał by się nowy, swoje już przeszedł)

Na chwilę obecną cieszę się z tego co udało mi się osiągnąć, ale to jeszcze nie koniec przygody ?

 

IMG_20210711_123759.jpg

Opublikowano

W AFNie pompa wtryskowa to podstawa, szukaj 11ki albo buduj hybryde pompy. Jak turbo przeładowuje to polecam przeczyscić je na 4 biegu kilkakrotnie po 4,2tys na obwodnicy gdzieś, noi monitorować to logami.

Opublikowano
  • Autor

Geometria była czyszczona podobno z tego co chłopaki z Audi Elements mówili, na początku odebrania auta było git, dopiero po miesiącu zaczęła się wyłączać, a samochodem jeździłem dosyć dynamicznie. Probówałem na czwórce przelecieć, ale nie dam rady bo ponad 3tyś i odcina turbo, po mieście jeździć można i się nie wyłącza nawet jak na tej dwójce dam do 4 tyś i się nie wyłączy, gorzej na trasie jechać te 140 dać gazu i turbo już odcina 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.