Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wadza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wadza

  1. Odpowiedź Pewnie nowe osram xenarc będą świeciły lepiej niż te stare co mam
  2. Napewno
  3. A jak w deszczu? Teraz mam osram xenarc ale siada jedna więc wymieniam.
  4. Philips mogę mieć 2szt za 450 a osram za 600 warto dopłacać? Będzie aż taka duża różnica?
  5. Jak z żywotnością tych osram?
  6. A te osramy maja homologacje? Nie oślepiają innych kierowców? Zastanawiam się nad tymi osram i philips white vision
  7. Gdzie je zakupiłeś? Allegro?
  8. Jakiś namiar na sklep żeby nie kupić podróbki?
  9. A co powiecie na Philips x-treme vision up 120% PHILIPS Xenon WhiteVision gen2
  10. Dzięki
  11. Czy każdy d3s to bixenon?
  12. Witam jaki polecacie żarnik d3s bixenon do a4 b8 2009r?
  13. podłączyłem pod komputer i podobno padł soft. Wiecie gdzie w Bydgoszczy i okolicach zajmują się mmi?
  14. od trzech dni nie mogę włączyć mmi. czarny ekran i nie swiecą sie przyciski. dzien wczesniej wszystko gralo a rano po odpaleniu auta zero reakcji. nic nie aktualizowalem i nie dogrywalem jezyka pl. ostatni raz wgrywalem mp3 miesiac temu. wszystkie bezpieczniki sa ok. mial ktos podoby przypadek?
  15. Jaka cena wtyczki? Co oprócz wtyczki i magla z ser o potrzebuję do wymiany?
  16. Bez
  17. Witam podczas skręcania w lewo na parkingu lub wolnej jeździe słychać stuki z lewej strony. Mechanik mówi że to maglownica. Kupić używkę czy regenerować? Jak regeneracja to znacie jakąś dobrą firmę w kujawsko - pomorskim?
  18. wadza opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wywala mi olej przez odmę i czy muszą kupić nową pokrywę lub czy można jakoś wymienić odmę? Koszt nowej pokrywy w salonie to 900 a zamienników nie mogę znaleźć. Ani po vinie ani po nr części OE.
  19. wadza opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam jaka jest różnica między pokrywa OE VAG 03L103469A a VAG 03L103469A lub VAG 03L103469S.
  20. Witam czeka mnie wymiana klocków i tarcz przód. Mogę mieć w dobrej cenie komplet mintex. Czy może polecicie coś innego?
  21. Muszę zakupić opony letnie tylko za duży wybór i proszę was o pomoc.
  22. Opony muszę zamówić na wczoraj
  23. a może wy coś polecicie zamiast tych co podałem?
  24. hankook zamówiłem do skody 195/60/16 i miały cienkie boki opon w dotyku. dużo jeżdżę w trasach i nie mam zamiaru oszczędzać parę złotych kosztem bezpieczeństwa .
  25. A z tej dwójki to co byście wybrali?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.