Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NIEL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. D4NIEL zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Witam , tak jak w temacie - Występują pojedyncze szarpnięcia na biegu jałowym , nie ważne czy zimny czy ciepły . Samochód ma moc , obroty nie falują , błędów nie wywala (jedynie czasami od sondy lambda) 2.0 TFSI 2012R. Poradzicie coś ?
  3. D4NIEL odpowiedział(a) na D4NIEL temat w 2.0TFSI
    Okej , dzięki za odpowiedź ?
  4. D4NIEL odpowiedział(a) na D4NIEL temat w 2.0TFSI
    Jakaś zasada dlaczego ? Poprzednie samochody nie miały czegoś takiego .
  5. D4NIEL opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam , tak jak w temacie - Zasysa mi korek oleju na odpalonym silniku i samochód się dławi . Czy to norma ? Niekorzy mówią ze w tych silnikach tak niektórzy nie . Wypowiedzcie się . (2.0TFSI 2012)
  6. D4NIEL odpowiedział(a) na D4NIEL temat w 2.0TFSI
    -Ori , dodam że po skasowaniu błędu po dziś dzień nie powrócił ;)
  7. D4NIEL odpowiedział(a) na D4NIEL temat w 2.0TFSI
    Byłem na wizycie u doktora , P0420 . Zapchany katalizator ? Przejmować się tym czy śmigać ?
  8. D4NIEL opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam , dzisiaj podczas spokojnej jazdy zaświecił się jakże wspaniały CHECK :) Pytanie , od dokładnie 50 dni mam informacje o inspekcji serwisowej (jakoś nie było okazji skasować) czy ma ona jakieś powiązanie z błędem czy to tylko zbieg okoliczności ? Jutro ogarnę VAG'a to zobaczymy co powie ?
  9. D4NIEL odpowiedział(a) na D4NIEL temat w 2.0TFSI
    Zgadza się , tylko te 24 kreski równają się 1l oleju ?
  10. D4NIEL opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Bry Wieczór Wie ktoś ile ml = 1 kreska na bagnecie serwisowym ? Gdzieś wyczytałem że 300ml - 10kresek ale chce się upewnić . Z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.