-
prośba o analize logów 1.9 tdi
gr 01 Log #1005321 LOG.TUNEZILLA.COM gr 03 Log #1005324 LOG.TUNEZILLA.COM gr 04 Log #1005325 LOG.TUNEZILLA.COM gr08 Log #1005326 LOG.TUNEZILLA.COM gr 010 Log #1005327 LOG.TUNEZILLA.COM gr 011 Log #1005330 LOG.TUNEZILLA.COM gr 01 i 04 Log #1005332 LOG.TUNEZILLA.COM gr 03 i 011 Log #1005333 LOG.TUNEZILLA.COM gr 11 i 10 Log #1005334 LOG.TUNEZILLA.COM turbo przeładowuję ? jakaś nieszczelność ?
-
adimicada obserwuje zawartość Odgruzowanie Audi A4 B5 1.8T i przygotowanie do programu
-
pompa wysokiego ciśnienia czy to mogą być opiłki ? czy brud ?
Odpowietrzam 3 raz vcds tak jak przy wymianie filtra paliwa i potem odpalam normalnie tylko trochę pokrecic rozrusznikiem dłużej potrzeba
-
pompa wysokiego ciśnienia czy to mogą być opiłki ? czy brud ?
Sitko czysciutkie jest
-
pompa wysokiego ciśnienia czy to mogą być opiłki ? czy brud ?
Witam. jakieś 10 tyś km temu odkręcałem ten zaworek i było w środku czysto dzisiaj odkręciłem a tam takie coś jak na zdj Chciałbym dodać ze tych nazwe to ( opiłków) nie przyciąga żaden magnes czy może to być brud który wpadł podczas wyciąganie tego zaworka ? co robić ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem Marcin. Na chwile obecną na wszystkie bolączki mojej audi znalazłem już odpowiedzi działamy dalej
adimicada
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta