Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skwaru 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skwaru 23

  1. Sory za złośliwość ale w MMI2G Basic z płyty możesz sobie muzyki posłuchać w tym MMI trzeba wymontować radio i wymienić kości pamięci koszt 450-500 zł wiem bo mam to samo i uznałem że tą kasę lepiej przeznaczyć na inne mody bo do angielskiego da się przyzwyvzaić?
  2. Witam Mam pytanko czy da się wyłączyć w kodowaniu informacje o spalonej żarówce autko jak w opisie ?
  3. Może ktoś fachowym okiem spojrzeć o co kaman LOGI 1.txt
  4. No i tak wychodzi na to że sterownik akumulatora J367 jest padnięty Gdzie go szukać ? Sory za jakość fotek Czy to może być to na klemie minusowej?
  5. Witam Mam nadzieję że to odpowiedni dział tym razem ? Mam taki problem od jakiegoś czasu po włączeniu zapłonu zapala się informacja o odpaleniu auta w celu naładowania aku ,wczoraj rano padł całkowicie więc go zdemontowałem wziołem do gościa żeby sprawdził pod obciążeniem no i co szrot zakupiłem nowy zamontowałem i co znowu kontrolka ? Nie wiem o co kaman czy trzeba go jakoś zakodować czy jak ?
  6. czyli taśma do wymiany ? a czemu nie przyjmuje kodowania na inne sterowniki wcześniej robiłem adaptacje np. na doświetlenie zakrętów przyjęło a teraz nie mogę wyłączyć ?
  7. witam dołożyłem właśnie manetki z opcją tempomatu chciałem zakodować a tu zonk niby zaznaczam w kodowaniu wyskakuje komunikat że ok a tu nie przyjmuje kodowania ale żeby było ciekawiej żadnego kodowania mi nie przyjmuje w żadnym sterowniku a dopiero co w sobotę robiłem kodowanie PDC , test wskazówek , czujnik zmierzchu i deszczu a teraz żadne kodowanie mi nie wchodzi Jakieś pomysły może to wina kabla a może programu Log-WAUZZZ8R1BA082349-135250km-84040mi.txt
  8. Witam Czytam cały wątek i już dostaje oczopląsu ,chcę założyć czujniki Audi Q5 2011r tył i przód (z przodu mam już zderzak z czujnikami i wiązką ale oczywiście nie podłączoną bo nie ma do czego) tył mam zamiar rzeźbić Tak przeglądam allegro i znalazłem taką wiązkę co o tym sądzicie? https://allegro.pl/oferta/instalacja-wewnetrzna-8xpdc-audi-q5-8r0-przod-tyl-6922994522 i jeszcze pytanko czy takie uchwyty do czujników będą ok https://allegro.pl/oferta/uchwyt-czujnik-parkowania-cofania-audi-a2-a3-8l-q5-6100461866 Nie wiem czy na tył szukać dedykowanej wiązki czy może być od jakiegokolwiek modelu audi ? A tu pytanie do kolegi Grzegorza wrclaguna może byś mi to zamontował gdybym skompletował graty ??? oczywiście nie za darmo ;_) Witam Dołożyłem PDC tył i przód wiązki z Kufateca wszystko podłączone ale za żadne skarby nie mogę dokodować modułu tzn nie wiem jaki kod wpisać w security access żeby zakodować to co zalazłem na forum nie wchodzi cały dzień roboty psu na budę Proszę o pomoc
  9. Witam wszystkich Od tygodnia jestem posiadaczem AudiQ5 2.0TDI Wcześniej przez 11 lat jeździłem Paskiem B5FL 130KM (podkręcony do 170 ) zresztą nadal stoi u mnie w garażu i czeka na odpowiedniego właściciela Z racji tego że lubię grzebać przy aucie i dokładać rzeczy których nie mam a by się przydały , a przeglądając forum widzę że kolega Grzegorz - laguna jest tu bardzo pomocny i obeznany to będę miał co robić ? a kilka pomysłów już się urodziło Pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.