Treść opublikowana przez tomas3miasto
-
Historia naszych nicków
mojego to chyba nie trezba tłumaczyć pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja wpadnę na pewno - ustalcie tylko gdzie i kiedy, Może jakieś nowe miejsce ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byłem, zobaczyłem, poznałem i pewnie następnym razem też wpadnę. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] BOSE od A8
Zawsze warto zapytać : Będe szukał Dzięki za odpowiedź
-
[B6 AWX] BOSE od A8
Znalazłem taką aukcje na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=239195385. Zastanawiam się czy jest szansa zamontować to do mojej A4. W sumie to głośniki mam (chyba że te standardowe nie mogą być ) najbardziej zależy mi na wzmacniaczu i całym okablowaniu Pozdro Tomas
-
[B6 AWX] Poduszka powietrzna pasażera
Czy da się wyłączyć ( oczywiście z możliwością powrotnego załączenie) poduszke pasażera w Audi A4 AVANT 1.9 TDI ?? Chodzi mi o wyłącznik a nie cięcie kabli
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
Tak Tak. Jak pisałem wyżej, znalazłem ten opis, spróbuje zrobić to sam ( w końcu jestem elektronikiem z wykształcenia ). Właśnie zamówiłem sobie kostke ISO, jak przyjdzie to zadziałam. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
Nic, będe czekał na spota, chyba że uda mi się znaleść jakiegoś magika co się na ty zna Pozdrawiam
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
Chodziło mi czy jest szansa żeby działał RDS na Fis, podświetlenie i żeby się nie wyłanczało co godzine
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
Rozumiem, w takim razie zaczne szukac takiej instalacji A co myślisz o reście ?? Czy to ma szanse działać czy nie warte zachodu
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
I jest nawet cały komplet do A4 http://www.allegro.pl/item229676584_system_bose_8_glosnikow_wzmacniacz_z_audi_a4.html[br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 21:54 _________________________________________________ Mam napisane w profilu AVANT
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
Zależy mi żeby radio było podświetlone i żeby się nie wyłanczało co godzine, no i fajnie by było gdyby ten RDS sie wyświetlał na FIS. Widziałem wczoraj na allegro wzmak BOSE od A6, Ciekawe czy by dało się go podłączyć
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
dawaj na spota do Trójmiasta to mu pociągniem druty A kiedy jest spot ??
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
aj sorki, ze brak precyzji... W tyle bagażnika. Idziesz na tył auta, otwierasz klapę, gapisz się i drapiesz po nosie... Następnie spoglądasz w prawą stronę i tam jest taka klapka (trudno nie zauważyć, jest klamka ). Otwierasz i jest to pudełko (wzmacniacz). Noo.. przynajmniej tam jest jego miejsce. hyhyhy No to nie ma
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
[guote] możesz zrobić zdjęcie Twojego radia ? wzmacniasz powinieneś mieć w tyle, otwórz pokrywę, zdejmij prawy boczek i powinieneś zobaczyć taką puszkę (tak gdzies 20x20cm) Spróbuje je jutro jakoś wyciągnąć bo je wczoraj włożyłem a nie mam blaszek Przepraszam za lamerskie pytanie W tyle to znaczy w bagażniku ?? Czy w tyle radia ?? Mam dwa takie radia
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
Dzięki za odpowiedź, wczoraj przejżałem całe forum i znalazłem te dwa wątki. Problem jest w tym że okazało się że wogóle nie mam górnej kostki iso C1 C2 i C3 (nie znalzałem jej): http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm - Audi Concert CD Więc co za tym idzie radio wyłącza się co godzine, nie ma podświetlenia, RDS nie pokazuje się na FIS, nie wiem też czy mam wzmacniacz a napewno nie jest podłączony - dlatego nie działają tylne głośniki Chciałbym to zrobić żeby się nie okazało że zakup radia był nie potrzebny ( stare działało tak samo ale było zdewastowane) Pozdrawiam Tomek
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
Myśle o tym ale narazie mam kilka innych problemów, na które trzeba wydać trochę kasy pozdrawiam
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
Zdjęcia robione jakiś czas temu, felgi niestety nie wytrzymały polskich dróg ( to były 18 ) , musiałem wymienić na 16 oryginalne, już tak ładnie nie wygląda ale za to komfort jazdy o wiele lepszy. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
- [B6 AWX] Jak sprawdzić czy jest Can-Bus
Czytam i czytam wątki na forum ale nadal nie wiem czy moje auto ma Can-Bus czy nie. Auto to A4 z 2002 AVANT. Czy ktoś może wie jak sprawdzić czy jest Can-Bus ?? Tomek- [B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
Witam. Mam problem z tylnymi głośnikami. Po prostu nie grają. Nie wiem czy auto było zakupione z tym radiem -Concert 2. Jak ja kupiłem ten samochód, radio było dobite i już wtedy te głośniki nie działały. Zakupiłem nowe radio w o wiele lepszym stanie a głośniki dalej nie grają. I jeszcze jedno nie wyświetla mi RDS na FIS. Czy to możliwe że w aucie z 2002 r nie mam Can-busa ??, bo podświetlenie przycisków też nie działa. Chętnie pogadam o tym z kimś z 3miasta . Pozdrawiam Tomek- A4 AVANT 1.9 TDI 130KM - OLEJ W WYLOCIE TURBINY
Cześć, jak w temacie. Wiem że trochę oleju może turbina przepuszczać ale u mnie jest chyba za dużo. I tutaj moje pytanie. Co może się stać z silnikiem i jak długo mogę tak jeździć. Pozdrawiam Tomek :029: - [B6 AWX] Jak sprawdzić czy jest Can-Bus