Treść opublikowana przez chudy1990
-
Szron na rurce z klimatyzacji
cześć problem rozwiązany zabrudzony dławik był i nie przepuszczał czynnika , opróżniłem układ wymieniłem dławik koszt 8 zł i sprawdziłem szczelność i napełniłem na nowo od tamtej pory chłodzi jak szalona i na rurce niema szronu .pozdrawiam
-
Szron na rurce z klimatyzacji
wczoraj byłem sprawdzić i jest tyle czynnika ile mi nabili miesiąc temu a tam gdzie znajduję się dławik to jest ciepła rurka a dalej lód więc wygląda jak przytkane
-
Szron na rurce z klimatyzacji
właśnie już zamówiłem dławik wymienię go i zobaczymy jaki będzie efekt ,wygląda jakby czynnik przez niego nie umiał się przedostać
-
Szron na rurce z klimatyzacji
witam ostatnio byłem nabić klimatyzacje i wszystko było ok ostatnio było parę dni chłodno wiec jej nie używałem ,teraz zrobiło się gorąco i klima dmucha ciepłym powietrzem i zauważyłem że cieka rurka przed zaworkiem przy silniku cała zaszroniona a około 5 cm od zaworka ciepła miał ktoś taki objaw ??
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Dzięki za odpowiedzi a jakie polecacie tarcze i klocki coś bardziej lepszego myślałem o Tarczach i Klockach ZIMMERMANN SPORT P+T
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
witam nie mogę się dowiedzieć jaki mam wymiar tarcz hamulcowych .ktoś pomoże ??? 2.0 TDI quattro 125 kW / 170 hp - BRD
-
jakie wymiary tarcz hamulcowych
witam nie mogę się dowiedzieć jaki mam wymiar tarcz hamulcowych .ktoś pomoże ??? 2.0 TDI quattro 125 kW / 170 hp - BRD
-
Nowicjusz - wątek powitalny
?