Treść opublikowana przez Rosolek
-
Poziom LPG na zegarach i przycisk.
Genialnie Ci to wyszło!
-
Sonda lambda SKV do Audi 80 B3
Wszędzie pełno ich produktów, ceny spoko . Myślę, że spokojnie możesz brać, bez żadnego lutowania
-
Wentylator ciągle chodzi
Miałem kiedyś podobną sytuację i termostat był do wymiany, ale pewnie najlepiej udać się do mechanika
-
zamek drzwi , problem z otwieraniem
Zrobiłem wedle sugestii. Bardzo dziękuję. Okazało się, że wkładka
-
zamek drzwi , problem z otwieraniem
Panie i Panowie, co powinienem sprawdzić jeśli zamek nie otwiera się z kluczyka, ale z pilota normalnie śmiga? Obawiam się , że bateria kiedyś zdechnie i leże..Dzięki
-
Wahacze do B7 skv- opinie czy kupic
Dzięki za podpowiedź, o SKV czytałem że opinie mają w miare dobre. Ja moge odradzić wszytkim zaciski hamulcowe Denckerman gdzie mnie już k...ca bierze. na 5 zacisków 4 ciekły.... Z wahaczami wcześniej miałem kamokę w b5, po 10 tyś się rozleciała...chciałem tego uniknąć.
-
Zaciski hamulcowe Denckermann jakie macie opinie bo jestem załamany
dokładnie jak napisałeś oringi są zmiazdzone jakby jakas małpa to składała, gadałem ze sprzedawcą zgodził mi się przyjąć oba zaciski. Pier...le wiecej takie wynalazki jak denckerman czy kamoka. Biore się za swapa, ewentualnie polećcie proszę jakiś normalny zamiennik, ale taki co ktoś już jeździ i może sie wypowiedzieć na jego temat (starych już nie mam wiec nie zrobie regeneracji)
-
Zaciski hamulcowe Denckermann jakie macie opinie bo jestem załamany
witam Wymieniłem oba zaciski na tył, niestety poszedlem po taniosci i kupilem zaciski z firmy denckermann, nie wiem czy ja jestem takim pechowcem i moze cos robie nie tak bo ciezko znalezc opinie na ich temat, chodzi o to ze po zalozeniu pierw oba ciekly...mowie kur...nie możliwe....ale oddałem na reklamacje i obie uznane, założyłem kolejne tym razem jeden ciekł....wymieniłem było ok. Po 2 tygodniach co się okazuje... plama na parkingu przy tylnym kole i caly zacisk mokry.. ....Czy ja tylko mam takiego pecha z tymi zaciskami denckermann, czy może nie tak montuje bo już przestałem w siebie wieżyc.... Jakie są wasze opinie na temat zacisków hamulcowych denckermann. Dodam ze kupione zaciski byly nowe, nie zadne z wyprzedazy itp...
-
Wahacze do B7 skv- opinie czy kupic
Jak Ci sie sprawuje te zawieszenie? Bedę wymieniać u siebie w aucie i nie chcialbym tego za 3 miesiace znow wymieniac....
-
Prawy kierunek nie działa
Sprawdź mase, przewody może w tym być problem.
-
Wahacze do B7 skv- opinie czy kupic
Gdzieś na yt widziałem jak typ rozcina ich wahacze i zdziwiłem się jak dobrze to wygląda. Po obejrzeniu bardziej to zachęca do zakupu
-
Kamoka opinie - co sądzicie porady?
Patrząc na to co piszecie wniosek jest taki żeby nie kupować jeśli nie chce utopić pieniędzy i dwa razy wymieniać tej samej części. Liczyłem, że założę to i będę miał spokój.
-
Kamoka opinie - co sądzicie porady?
Tak jak w temacie, szukam opinii na temat kamoki, wiem ze kiedyś ich części dawały rade, a nie wiem jak teraz. Czy może jest ktoś na rynku lepszy od nich a cena jest konkurencyjna. Czekam na wasze opinie co warto od nich kupić lub właśnie omijać szerokim łukiem, ewentualnie będę wdzięczny za sugestie co lepszego ma ich konkurencja
-
Klej do tapicerki
Witam Potrzebuję kleju do tapicerki, miał już ktoś z tym do czynienia i jest w stanie mi jakiś dobry polecić ? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie ! Coś mi się wydaję że większość mojego czasu będę spędzał tutaj na forum Szerokości