Treść opublikowana przez GrzesiekQ5
-
Wyłącza się MMi i nie działa radio
dokładnie tak się robił. aktualizacja nie. rok temu mi jakiś chłopak zmieniał język polski i nawigację wygrywał i nic więcej nie robiłem. wersja BNav_EU_P0054_D1
-
Wyłącza się MMi i nie działa radio
sciszycWitam. Mam taki problem z Audi Q5 2011r. przy niskich temperaturach najczęściej rano. nie włącza mi się mmi i nie gra radio. czasami gra,ale nie mogę wyciszyć ani nic zrobić po prostu zawiesza się . Jak jestem w trasie to też się nie wyłącza radio. jak jest ciepło na dworze to problemu nie ma. byłem u mechanika z tym to za bardzo nie wie co to może być. błędów żadnych nie pokazuje.
-
Wymiana taśmy kierownicy
bardzo dziękuję za pomoc. Tą wiadomość przekaże dla mechanika.
-
Wymiana taśmy kierownicy
witam. zaprowadzilem audi Q5 2011R do mechanika na wymianę taśmy bo wcześniejszy mechanik mi zerwał taśmę. Kupiłem nową i wymiana oczywiście identyczny numer co miałem. Po wymianie nie działała mi przyciski na kierownicy i wycieraczka tylnej szyby. Pytanie do was. Trzeba coś kodowac czy może znowu mechanik uszkodził taśmę?
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
sprawdzałem U siebie jaki mam numer to mam 8K0953568F. czy uszkodzenie taśmy jest widoczne?ja nie widzę żeby była zerwana.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
dopiero będę wiedział jak rozkręce
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
mmg zmienić z literka F na końcu? jaka jest różnica? F jest za 400 zł nowa
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
możesz wysłał wiadomość
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
WAUZZZ8R7CA023582
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
taśma musi być o identycznym numerze i literce na końcu?
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
czyli już nic nie robię przy krzyżak nic nie kręcę. zostaje tak jak było? tylko ustawiam kierownicę prosto i odkrecam kierownik wyjmuje taśmę wkładam na miejsce i podłączania kable skręcamy i wszystko działa. przepraszam że tak pytam ale naprawdę wolę dokładnie zapytać niż coś zepsuć
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Powidz mi czy to samemu można wymienić czy lepiej jechać do mechanika?
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
nie wiadomo jak na długo posłuży krzyżak. mechanik mówi,że i tak będzie trzeba wymienić
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
mam jeszcze pytanie. da się kupić oddzielnie sam krzyżak? czy muszę kupić cały komplet. dzwoniłem dowiedzieć się jaki koszt to mi powiedzieli 1100 zł .
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
też tak myślałem,że to zerwana taśma. wymiana jest skomplikowana czy większość mechaników powinna sobie z tym poradzić
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Mój mechanik sprawdził kolumnę kierowniczą. okazało się od ciężko obraca się krzyżak. nasmarowal rozruszal i złożył wszystko na swoje miejsce. kierownica już się nie zacina. jest zdecydowanie lepiej . Teraz pojawił się drugi problem wyskoczył błąd 0078, którego nie da się usunąć.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
myślicie,że to jest pompa czy raczej mglownica. zacina mi się kierownica na zimnym i ciepłym silniku nie ma różnicy. przeważnie jest to w tych samych momentach. czy w prawo czy w lewo to się zacina,na powrocie to samo.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Jestem już po wymianie oleju. Dalej jest to samo czyli się zacina wspomaganie. jest ktoś w stanie mi pomóc?
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
ktoś ma jakieś pomysł? dzisiaj byłem u mechanika oglądaliśmy dokładnie. wycieków nie ma żadnych przy pompie czy też przy maglownicy. teraz jestem umówiony na zmianę płynu do wspomagania.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
witam. mam audi Q5 2011R. nie dawno zauważyłem że wspomaganie mi się delikatnie zacina(przy skreceniu podczas jazdy na skrzyżowaniu) czasami ma taki opór. dodałem płynu do zbiornika ale nie za dużo. przestało się zacina,ale ciężko chodzi wspomaganie.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
witam bardzo proszę o sprawdzenie WAUZZZ8R7CA023582
-
MirrorLink
też jestem tym zainteresowany. podszywanie się pod temat.
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
miałem identyczna sytuację co kolega art1122 opisał. U mnie było problem z EGR. Wtyczkę wyjęłam od zaworu egr i wszystko wróciło do normy.
-
Błąd sterownika nie do usunięcia
udało się zrealizować usterkę. mam podobną sytuację?
-
nie odpala po kolizji
mam jeszcze pytanie czy Kleme piro trzeba jakoś aktywować czy tylko zmiana na drugie i będzie ok?