Treść opublikowana przez paolo555
-
Przekładka b7 anglik z b6 Europa
- 1.8t BFB 255 @Łukasz13
Dokładnie. Quattro jest ciężke.- Przekładka b7 anglik z b6 Europa
Chciałby kupić audi A4 B6 1.8T z bex quattro anglika i przerzucić silnik skrzynie i napęd do a4 b6 1.8t avj. Czy to jest możliwe jakie są komplikacje możne ktoś to robił i może pomóc??? I czy quattro i wał od sedana pasują do kombi.. Pozdrawiam..- Dobre zakłady LPG Podzielcie się opinią
Witam. Szukam dobrych zakładów LPG . Ja mieszkam w radomsku tak ze promień Łódz Katowice. Ale może więcej osób chciało by też wiedzieć w innych częściach polski. Podzielcie się swoimi doświadczeniami na co trzeba uważać żeby to było dobrze zrobione . Na co też również trzeba uważać w instalacji jeśli zamierzamy podkręcić fury..... Pozdrawiam.....- Nowicjusz prosi o pomoc i dobre rady na temat tuningu A4 B6 1.8T
Dzięki za radę własnie to chciałem zrobić , sprawdzić czy ten silnik jeszcze jest coś wart. bo dożo ludzi kupuje te auta żeby tylko szaleć na maksa i sprzedać . A wydać kasę na to wszystko to jest łatwo... Dzięki- Nowicjusz prosi o pomoc i dobre rady na temat tuningu A4 B6 1.8T
A sprzęgło jeśli bym chciał lepsze założyć , jest możliwe?? Ile by kosztowało??- Nowicjusz prosi o pomoc i dobre rady na temat tuningu A4 B6 1.8T
Dzięki bardzo za pomoc.... wystarczy na razie a jak będzie brakować adrenaliny to będę musiał kupić inne auto z 1.8T. A możne jest filmik jak zamontować IC bexsa??- Nowicjusz prosi o pomoc i dobre rady na temat tuningu A4 B6 1.8T
Dzięki bardzo. a do ilu można podkręcić AVJ że by nie trzeba było wymieniać całego auta???? Gdzieś widocznie żle przeczytałem ,że silniki AVJ i BFB są podobne. ale widocznie tyko słupki. Najlepiej gdyby logi sprawdził ktoś co się na tym zna... Ale dzięki za pomoc.- Nowicjusz prosi o pomoc i dobre rady na temat tuningu A4 B6 1.8T
Dzięki bardzo. a do ilu można podkręcić AVJ że by nie trzeba było wymieniać całego auta????- Nowicjusz prosi o pomoc i dobre rady na temat tuningu A4 B6 1.8T
Proszę o pomoc i kilka rad. Kupiłem A4 B6 1.8T AVJ i chciałbym go zagazować i podnieść mu moc . To są dla niektórych proste pytania i jest dużo odpowiedzi ,ale jest tyle silników , nazw, i zakładów gaz , że można się naciąć także nie krzyczcie na kolejne pytania i nowicjusz. Od czegoś trzeba zacząć. I czasem fajnie jak w Polsce ktoś chce pomóc 1 )Chciałbym się zapytać czy można po podpięciu kompa , ( tak jak po tuningu sprawdza się wydajność) sprawdzić stan silnik, turbiny czyli czy warto w ten silnik inwestować czy nie jest ten silnik zajechany... 2) planuje auto podkręcić do góra 240 - 250 km. ale również zagazować, Co wcześniej trzeba wymienic zeby po zagazowaniu nie było problemu z podnoszeniu mocy.Np wtryski.... 3) Na forum dużo ludzi chwali gaz STAG . Może ktoś podzielić się na co trzeba zwracać uwagę zakładając gaz żeby to później hulało, po podkręceniu. Np rurki miedziane 8 zamiast 6.., reduktor...itd I dobry zakład gazowniczy w promieniu Częstochowa Łódź ,mieszkam koło radomska.. 4)I czy po każdej modyfikacji trzeba podpinać kompa i wgrywać czy pisać mapę. 5) I co jakie np wtryski 380cc , 430cc czy większe , turbinką k03s 073 i IC zamontować zęby AVJ fajnie śmigał.. Za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam. Dużo piszecie o łukaszu13 jest najlepszy i jak by można kontakt, czy chciałby pomoc mi przy tuningu to by było fajnie.- 1.8t BFB 255 @Łukasz13
A czy a4 b6 z 1.8t Avj też taki zestaw by można zamontować???? Pozdrawiam. Mieszkam koło radomska kilka porad od łukasz13 by mi się przydało... Jak by można jakiś kontakt...- Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Jestem w tych sprawach nowy. Mam pytanie czy jeśli wymienia się wtryski na większe to trzeba wymienić też pompę???- A4 B5 1.8T AWT ośka - 284km/367Nm - soft Łukasz13
Szukam kontaktu z łukaszem13. Kupiłem Audi a4 b6 1.8t avj i chciałem ja zmodyfikować. mam do niego kilka pytań mieszkam koło radoska...- Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki. pozdrawiam.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum. Szukam kontaktu z Łukaszem13 bo jestem z okolic radomska a widzę ze bardzo dużo wie o pod kręceniu 1.8t . Jeśli ktoś by pomógł. Pozdrawiam - 1.8t BFB 255 @Łukasz13