Treść opublikowana przez Czajson
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czajson skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K8DA208096
-
Panel klimatyzacji i radia w Audi A4 B8 lift
Już wszystko wiem. Szukać z dwoma małymi pokrętłami i mmi 3g high plus s- line . Będzie ciężko ?
-
Panel klimatyzacji i radia w Audi A4 B8 lift
Oki. Z instrukcji dowiedziałem się że istnieje klima jednostrefowa ta z jednym dużym pokrętłem lub dwustrefowa z małymi pokretlami (w manualu napisane 3 strefy) czyli na tyle też było sterowanie klimą?Dziwne bo w b7 była zawsze dwustrefowa. Krok do tyłu? A co z radiem. Są różne systemy? To radio z dużym pokrętłem jest lepsze czy bez pokrętła lepsze?
-
Panel klimatyzacji i radia w Audi A4 B8 lift
Czy ktoś z forumowiczów może mi wytłumaczyć czym się różni kokpit klimatyzacji i radia w b8 polift? Jestem na etapie poszukiwań i widzę dwa pokrętła małe po lewej i prawej stronie. Następnie jedno duże pokrętło nie wiem od radia czy od klimy, albo dwa duże pokrętła jedno nad drugim. O co chodzi? Jaka jest najlepsza konfiguracja. I jeszcze ekran są jakieś większe czy mniejsze? I czy ekran w b8 będzie zawsze kolorowy? Czy może różnią się te ekrany rozdzielczością albo wielkością?
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czajson skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G5EN024536 WAUZZZ4G5EN124572
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
To wychodzi na to że nawet jak ktoś wyreguluje ten gaz to ta głowica w bfb i tak jest skazana na zagładę. Pozostaje tylko czekać końca albo pogonić babcię w świat ?
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Jezdzililiśmy z podpiętym kompem przez jakieś 20 minut pod obciążeniem i normalnie. Dla mnie ważne że cheka nie wywala. Jeździć obserwować?
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Grozi to jakimiś poważnymi usterkami?. Sterownik nie zgłasza żadnych błędów. Będzie palił więcej LPG mniej?
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Proszę o sprawdzenie logi na gazie. LOG-01-002-033-gaz 30.11.csv
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Jak będę miał chwilkę to wstawię logi. Byłem u innego gazownika. Ustawiał podczas jazdy . Mieszanka na LPG była za uboga. Check skasowany nie powrócił. Podczas przełączania na LPG nic nie mruga i przechodzi na gaz płynnie
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Wstawiam 02+033 lpg po strojeniu i zmianie listwy na starą. podmieniona zostałą cewka zapłonowa na pierwszym cyl. LOG-01-002-033-xxx.CSV
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Jest tanio? Jest tanio. Jest dobrze? Jest tanio? No ale 90 tysięcy zrobiłem na tej instalacji bezproblemowo. Filtry lotny i ciekły wymieniam co 10 tyś. Gazownik zawsze sprawdza mapę czy nic się nie rozjechało i do tej pory śmigało. Teraz jak spadła temp na dworze zaczęły się cyrki dziać przy przełaczeniu. Dobra .cewkę na pierwszym wymieniłem. Dziś albo jutro rano się zobaczy jak będzie się zachowywał przy przełaczeniu. Ustawie się z gazownikiem niech zakłada mi tamta listwę skoro nowa nie pomogła. Niech stroi auto jeszcze raz ze zwróceniem uwagi żeby było trochę bardziej bogato.
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Stag 300plus chyba sterownik, listwa ac w01 ,reduktor chyba kme silver , jak kilka lat temu zakładał gazownik LPG to kazałem dobrać taką instalację żeby w razie co można zrobić wirusa i żeby instalacja ogarnęła 200KM. W listwie było rozwiercane bo po strojeniu ma gazie jechał tylko do 5 tys obr i zamulał.
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Za ubogo za bogato? Odcinka gazu chyba jest ustawiona przy 6200obr Podmieniam cewkę na pierwszym cylindrze. Zobaczymy
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Logi z dziś LOG-01-002-033-benzynaxxx.CSVLOG-01-002-033-gazxxx.CSV błąd jaki wywaliło dziś rano to 17536
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
U mnie na zimnym i na ciepłym jest oki. Tylko podczas pierwszego przełączenia na lpg coś przerywa nie może przejść na LPG przez kilka sekund tak 2-4 sekundy i check miga. No dziś już świecił na stałe. Jutro jeszcze raz robię logi na benie i LPG. Zobaczymy
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
A z dotychczasowych logów nic nie wynika? Silnik turbo dolot ok?
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
To jakie kroki mam podjać aby to wyeliminować. Dziś to check świecił się cały czas. Wcześniej check się nie świecił tylko tak jak pisałem migał gdy auto próbowało przejść na LPG. A w sterowniku widniał błąd ubogiej mieszanki na cylindrze nr1. Błędy z dziś 16684(p0300) 16685(p03001) 16686(p0302) 16688(p0304) 17536(p1128) 17658(p1250) Czy to parownik? Czy ten grzybek odmy ale to i na benzynie by się działo? W sumie go wymieniałem parę lat wstecz.( Właśnie dzięki forum zdiagnozowalem problem).Nieszczelnośc dolotu? Ale przecież by w dotychczasowych logach coś wyszło. Wtryskiwacz LPG nie domaga? Cewki? Od czego zacząć?
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Muszę jeszcze raz zrobić logi na pb i na lpg bo robiłem 2 razy a zapisał się jeden plik i nie wiem czy to benzyna 002+033 czy LPG
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
002+033 to na lpg. Było robione reszta benzyna mam taką nadzieję bo pierwszy raz robię logi Nie mam interfejsu do LPG
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Witam. moze ktos coś zobaczy. podczas przełączania na lpg miga check 2-3 sekundy a pozniej gasnie. listwa gazu zmieniona ale nie pomogło. problem jest tylko podczas pierwszwgo przełączenia na lpg gdy temp na dworze po niżej 7 stopni celsjusza. jak sie rozgrzeje to smiga. Swiece 3 tyś temu wymieniane ngk , olej filtry jakieś 1tyś temu LOG-01-001-003-xxx.CSV LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-020-033-118.CSV LOG-01-032-xxx-xxx.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV
-
Wypadanie zapłonu tylko na LPG w Audi A4 B6 1.8T
Witam. Czy udało się rozwiązać problem? Wiem że temat stary ale może autor odpisze?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
2.0 TDI - 150KM - CJCD CMFB CSUA Czy to są inne oznaczenia tego silnika? Ten sam tylko inne oznaczenie? Czy może czymś się różnią?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
No to zmieniam parametry wyszukiwania i silnik z ad blue może być. Chyba to nie takie uciążliwe dolać parę litrów na jakiś czas. Robię max 20tyś km w koło komina w roku i dwa trzy razy trasy około 600- 800 km. W ogłoszeniach bardzo dużo silników 143KM i 136KM z przewagą tego drugiego. Coś o nich napiszecie?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Więc jaki byś polecił? 177konny ma wadę olejowa? Czyli co? Piję olej?