Treść opublikowana przez Kondziow 30
-
Liqui moly 5w30 top tec 4600 do 1.8T?
Witam takie pytanie czy olej liqui moly 5w30 top tec 4600 będzie odpowiedni do audi a4 b6 1.8t bfb 185km
-
Wyskakujacy błąd epc
Z tego co zauważyłem to na pb jak jeździłem było to samo
-
Wyskakujacy błąd epc
Ok myślałem nad tym dzięki za info zobaczę co jeszcze mechanik powie
-
Wyskakujacy błąd epc
Cóż pozostaje mi wybrać się na mechanika i sprawdzić co i jak ale dzięki za wszystkie informacje
-
Wyskakujacy błąd epc
Komputer był podpinany gdy kontrolka nie świeciła ale objawy były kontrolka zaświeciła później ale po ponownym uruchomieniu zgasła i problem ustał ale zauważyłem że przy wysokich obrotach jest coś nie tak LPG mam i było ustawiane po chipie i zmniejszali dawkę a mi się wydawało że powinni zwiększyć ale nie znam się na tym ale problem jest i na benzynie jak i na lpg
-
Wyskakujacy błąd epc
Komputer nic nie pokazuje po podpięciu
-
Wyskakujacy błąd epc
Witam mam problem z samochodem zauważyłem że od jakiegoś czasu jak mu dam ostro pogarach przy starcie później zaczyna się coś dziać po chwili że aoitem zaczyna szarpać i tak jak by go coś blokowało przy do daniu gazu auto zamula i szarpie lecz gdy postoju rano odpalę i jest w porządku wymieniłem świece ale nic to nie dało co może być przyczyną
-
brak mocy przy ruszaniu
Witam mam taki sam problem przy ruszaniu strasznie za mula silnik 1.8t bfb
-
Szwankujacy szyberdach
witam mam problem z szyberdachem , chodzi głównie o to że czasami się nie chce uchylić do góry i czasami jak jest wsunięty zaczyna sam się zamykać i otwierać lecz nie do końca tylko trochę do przodu trochę do tyłu czy zna ktoś może przyczyne ?
-
Problem z mocą BFB 1.8T
Ok dzięki wsumie myślałem o tym katalizatorze ale jeszcze nie sprawdzałem bale chyba zacznę od tego
-
Problem z mocą BFB 1.8T
Witam mam problem z mocą w moim audi byłem na hamowni i wyszło 140 km zamiast 163 które powinno być w oryginale stąd też pytanie do was może wiecie jaka może być przyczyna silnik bfb 1.8 t
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam potrzebuje lewy błotnik nr lakieru ly7j bez rdzy czy ktoś coś może wie o jakimś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich