-
Kasteva obserwuje zawartość Dobre Postojówki led w5w , Polecane opony zimowe , Różnice dawki wtrysków w Audi A4 B9 2.0 TDI CNHA i 5 innych
-
Polecane opony zimowe
Witam. jakie oponki polecacie rozmiar 245/40/18 na zime. Tereny górzyste południe polski. Tak do 600-650zlociszy za sztukę
-
Różnice dawki wtrysków w Audi A4 B9 2.0 TDI CNHA
-
2.0 TDI 190km Clean Diesel a uszlachetniacze
Dzieki za podpowiedzi. kupiłem archoila i zobaczymy
-
2.0 TDI 190km Clean Diesel a uszlachetniacze
Siemka. kupilem a4b8 z 2015 r z przebiegiem 184kkm. 2.0 TDI 190km Clean diesel. Warto pododawać jakies uszlachetniacze do paliwa typu na wtryski/dpf i tym podobne?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Log #624150 LOG.TUNEZILLA.COM tutaj z normalnej jazdy jeszcze raz.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Log #622518 LOG.TUNEZILLA.COM Na jalowym tak samo pokazuje -6. Napinacz ma moze przejechane z 500km
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
wiesz co narazie nie mam dostep do auta bo u mechanika jest teraz ale jak dzisiaj sprawdzałem to w 93 grupie pokazywało -1KW
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Siemka. BFB silnik. Napinacz przed remontem głowicy nie pokazywał takiego błedu. Po remoncie i przejechaniu kilkudziesięci kilometrów(+/- 100) wywala taki błąd. Z autem jakotako nie dzieje się nic jedzie jak powinno. Dzisiaj byłem u mechanika i sprawdzał wtyczke od napinacza to da się kręcić nią dookoła, ale w środku nie jest zerwane raczej nic bo napiecie miało 15.7v
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
Ja mam dalej ten sam problem. Na zimnym po odpaleniu trzęsie autem,czuc tak jakby nie działały wszystkie cylindry. W czasie przyspieszania też czuć że coś nie tak. Jak już się rozgrzeje, trochę pojeżdżę to uspokaja się to. Dzieje się to na pb a po rozgrzaniu na LPG już spoko jest(jak się włączy gaz po 2/3km to też czuć że coś nie tak). Stary zaworek niby puszczał w jedną stronę, a nowy w ani jedna xd ale tak samo się dzieje.
-
Wypadanie zapłonów 1.8t bfb...
Aktualizacja. Mechanik posprawdzał cewki/świece/kable/kompresja[dobra bez odchyłów] i mechanicznie nie stwierdził zadnych problemów. Mówi natomiast że moze być to wina sterownika silnika który jest po chipie. Ze prawdopodobnie sterownik sie wysypał.
-
Wypadanie zapłonów 1.8t bfb...
Siemka.1.8t bfb+lpg ostatnio po rannym odpaleniu czuc bylo jak wypadał zapłon. Na vcds pokazywalo że 4cylinder. Po rozgrzaniu w miarę to działało jednak dalej czuć było lekko. Dzisiaj wracam z pracy i całą drogę wywalało check tym razem jednak na1/2/3 cyl. Bez czwartego. Świece i cewki wymieniane 5tys temu. Może to zwiastować głowice? Czy raczej problemy z przewodami itp. jutro jeszcze sprawdzę kompresję na zimnym.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Pytanie. Czy jest to ważne na którą strone idzie dana soczewka czy to zalezy juz od mocowania w lampie? Po stronie pasażera jakoś cięzej wyjmowało się starą soczewke
-
Bixenon lampa nie włącza długich.
Już ogarniam powoli te projektory
-
Bixenon lampa nie włącza długich.
Masz jakiegoś linka do tych soczewek? Bo jakieś mam ale nie wiem czy to są te o które Ci chodzi..
-
Bixenon lampa nie włącza długich.
Okazalo się że przysłona się otwiera? tylko że soczewka cała do roboty bo świeci jak by się jej nie chciało i nie było różnicy krótkie/długie. Do kogo polecacie wysłać bixenona na regenerację i możliwa wymianę kloszy również?*mają lekkie pęknięcia*
Kasteva
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta