Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon lampa nie włącza długich.


Kasteva

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. W mojej b7 na bixie długie świecą tylko ze strony kierowcy a z pasażera tak jakby nie przeskakiwało na drogowe. Co to może byc? Jakiś kabelek czy przycięta soczewka gdzies?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna soczewka się nie przycięła. Jeśli już to przesłona.

Zdejmij dekielek od lampy i zobacz, czy nie wypięła się wtyczka, która otwiera przesłonę na długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosati napisał:

Żadna soczewka się nie przycięła. Jeśli już to przesłona.

Zdejmij dekielek od lampy i zobacz, czy nie wypięła się wtyczka, która otwiera przesłonę na długie.

Nie mogłem tego dobrze ubrać w słowa :D wtyczki przy żarniku szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj kostki i przewodów idących do soczewki, a konkretnie na odbłyśniku soczewki jest zainstalowana cewka elektromagnesu, ona odpowiada za otwieranie przesłony od długich.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc od tyłu lampy to będzie po prawej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo się że przysłona się otwiera? tylko że soczewka cała do roboty bo świeci jak by się jej nie chciało i nie było różnicy krótkie/długie. Do kogo polecacie wysłać bixenona na regenerację i możliwa wymianę kloszy również?*mają lekkie pęknięcia*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup soczewki z A4 B8 FL, są p&p i świecą elegancko... klosze możesz zamówić są na allegro chyba a jak nie to na aliexpress...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kamil-vag napisał:

kup soczewki z A4 B8 FL, są p&p i świecą elegancko... klosze możesz zamówić są na allegro chyba a jak nie to na aliexpress...

Masz jakiegoś linka do tych soczewek? Bo jakieś mam ale nie wiem czy to są te o które Ci chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbłyśniki lub całe soczewki możesz wysłać do Huberta C. k. Kościana , bardzo dobra robota.

Odbłyśniki są napylone, soczewki się myje, ja klosze szlifowałem i lakierowałem ,ale nie miały pęknięć, świecą jak nowe już 3 latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzychuG napisał:

Odbłyśniki lub całe soczewki możesz wysłać do Huberta C. k. Kościana , bardzo dobra robota.

Odbłyśniki są napylone, soczewki się myje, ja klosze szlifowałem i lakierowałem ,ale nie miały pęknięć, świecą jak nowe już 3 latka.

Nie ma sensu,za 200 zł wyrwie projektory bosch al lift w idealnym stanie które zawsze będą świeciły lepiej niż te bosche z b7. Regeneracja minimum 2x drożej wyjdzie a efekt gorszy.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pila24 napisał:

Nie ma sensu,za 200 zł wyrwie projektory bosch al lift w idealnym stanie które zawsze będą świeciły lepiej niż te bosche z b7. Regeneracja minimum 2x drożej wyjdzie a efekt gorszy.

Już ogarniam powoli te projektory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...