Treść opublikowana przez max33r
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Cześć wszystkim, piszę z ciekawości, bo posiadam moduł o numerach 8E0 959 433 CM - "433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, korby" lecz ja u Siebie nie mam korb a 4 szyby elektryczne, do tego też elektryczny szyberdach, także chyba jest błąd w opisie, no chyba że ja czegoś nie wiem to prosiłbym o oświeceniem i także mam diodę na drzwiach kierowcy która wydaje mi się właśnie że jest od alarmu, miga ona przy zamknięciu I tak jeszcze z ciekawości, czy ten mój moduł z końcowką CM obsłuży składane elektryczne lusterka zewnętrzne? Gdyż niestety są jedynie podgrzewane ale bez składania.
-
Temperatura cieczy B7 2.0TDI BPW
Czyli nic nie ruszać, nie zmieniać termostatu?
-
Temperatura cieczy B7 2.0TDI BPW
Cześć wszystkim, auto A4 B7 2.0 TDI 140KM BPW 2006, podczas jazdy osiąga temperatury średnio 80 stopni, rzadko kiedy złapie 90 a jeśli złapie to na chwilę, najczęściej jest około 80, nawet po przejechaniu 40KM, winny termostat? Od czego zacząć sprawdzać?
-
Kodowanie funkcji głosowych rns-e B7
Udało się wszystko zrobić, jest po angielsku, tylko pytanie, czemu nei rozumie moich poleceń typu radio, navigation, CD? Jedynie te od telefonu rozumie.
-
Montaż wideorejestratora pod stały prąd
Super, dzięki chłopaki bardzo za pomoc
-
Montaż wideorejestratora pod stały prąd
Auto w profilu było nie zmienione, chodzi mi o B7, tak wiem o bezpieczniku tylko chodzi mi które miejsce wybrać żeby się wpiąć
-
Montaż wideorejestratora pod stały prąd
Witam, chce wpiąć się + i -wideorejestratorem pod stały prąd żeby ciągle działała, tryb parkingowy itd, gdzie będzie się najlepiej wpiąć oprócz prosto do akumulatora? Może do zapalniczki bo tam chyba jest ciągły prąd?
-
Kodowanie funkcji głosowych rns-e B7
Dzięki bardzo
-
Kodowanie funkcji głosowych rns-e B7
Cześć, posiadam B7 Sedan, z fabrycznym RNS-E, BOSE i łączę się przez bluetooth do rozmów, jedynie jak chce używać funkcji głosowych to mówi po niemiecku, jak zmienić funkcje głosowe na angielskie (bo zapewne polskich się nie da) i żeby mi kontakty na fisie pokazywało bo gdzieś czytałem że można takie coś zrobić? Dodam że oprogramowanie RNS-E to 750 i jest po Polsku, fis jest po angielsku (kolor fis) i także polskie mapy 2020 z Polskim lektorem jeśli ma to znaczenie
-
Pierdzenia oryginalnego suba BOSE w B7 Sedan
Właśnie nie jest, gdyż jak docisnę ręką ten metal to brzęczenie ustaje, głośnik jest okej edit: A jak mogę rozkręcić dobrze żeby wyjąć głośnik? Od dołu jak jest ten metal to jest jedynie jedna śrubka co nic nie zwalnia, a jak zdejmę górną osłonę to są 4 śrubki wokół głośnika, odkręciłem je jednak głośniki dalej sztywno siedzi i nie da się go wyjąć.
-
Pierdzenia oryginalnego suba BOSE w B7 Sedan
Witam, może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał, mam Sedana B7 z fabrycznym bose i subwooferem w tylnej półce, przy głośniejszym słuchaniu muzyki półka lub ten metal zaczyna pierdzieć i jest to irytujące, jak mówicie co zrobić? Napchać jakiejś maty żeby jakoś to wygluszyc?
-
Navi z androidem z aliexpres problem
Witam, mam trochę nietypowe pytanie, być może piszę na złym forum ale nie koniecznie, posiadam auto A3 8L 2002r 1.6 AVU 3D, oryginalnie miałem zwykłe radio 1 din, zmieniłem konsolę na 2 din i początkowo miałem RNS-D, po przerobieniu lekko kostki wszystko działało, potem kupiłem navi BNS, odpowiednie przejściówki, lekkie przeszlifowanie dołu radia i także wszystko pasowało i działało, znalazłem ostatnio w fajnej cenie radio z androidem dedykowane do A4 B6/B7, z wszystkimi przejściówkami itd itp, dzisiaj radio mi przyszło, wszystko podłączyłem tak jak powinno być, z początku normalnie było podświetlanie klawiszy, włączyłem jakąś muzykę na radiu lecz z głośników nic, żadnego dźwięku ani nic, pokombinowałem trochę, poszperałem na necie ale nic nie znalazłem, jak dźwięku nie było tak nie ma, podświetlenia klawiszy także już nie ma a z początku było, nie mam pojęcia co to może być... Czy może być to wina kostki, być może w B6/B7 są inaczej piny w kostce czy mogę się mylić? Proszę o jakąkolwiek pomoc, naprowadzenie mnie.. Dodaje pomocniczy filmik o co chodzi.