Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

max33r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez max33r

  1. Cześć wszystkim, piszę z ciekawości, bo posiadam moduł o numerach 8E0 959 433 CM - "433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, korby" lecz ja u Siebie nie mam korb a 4 szyby elektryczne, do tego też elektryczny szyberdach, także chyba jest błąd w opisie, no chyba że ja czegoś nie wiem to prosiłbym o oświeceniem i także mam diodę na drzwiach kierowcy która wydaje mi się właśnie że jest od alarmu, miga ona przy zamknięciu I tak jeszcze z ciekawości, czy ten mój moduł z końcowką CM obsłuży składane elektryczne lusterka zewnętrzne? Gdyż niestety są jedynie podgrzewane ale bez składania.
  2. Czyli nic nie ruszać, nie zmieniać termostatu?
  3. Cześć wszystkim, auto A4 B7 2.0 TDI 140KM BPW 2006, podczas jazdy osiąga temperatury średnio 80 stopni, rzadko kiedy złapie 90 a jeśli złapie to na chwilę, najczęściej jest około 80, nawet po przejechaniu 40KM, winny termostat? Od czego zacząć sprawdzać?
  4. Udało się wszystko zrobić, jest po angielsku, tylko pytanie, czemu nei rozumie moich poleceń typu radio, navigation, CD? Jedynie te od telefonu rozumie.
  5. Super, dzięki chłopaki bardzo za pomoc
  6. Auto w profilu było nie zmienione, chodzi mi o B7, tak wiem o bezpieczniku tylko chodzi mi które miejsce wybrać żeby się wpiąć
  7. Witam, chce wpiąć się + i -wideorejestratorem pod stały prąd żeby ciągle działała, tryb parkingowy itd, gdzie będzie się najlepiej wpiąć oprócz prosto do akumulatora? Może do zapalniczki bo tam chyba jest ciągły prąd?
  8. Cześć, posiadam B7 Sedan, z fabrycznym RNS-E, BOSE i łączę się przez bluetooth do rozmów, jedynie jak chce używać funkcji głosowych to mówi po niemiecku, jak zmienić funkcje głosowe na angielskie (bo zapewne polskich się nie da) i żeby mi kontakty na fisie pokazywało bo gdzieś czytałem że można takie coś zrobić? Dodam że oprogramowanie RNS-E to 750 i jest po Polsku, fis jest po angielsku (kolor fis) i także polskie mapy 2020 z Polskim lektorem jeśli ma to znaczenie
  9. Właśnie nie jest, gdyż jak docisnę ręką ten metal to brzęczenie ustaje, głośnik jest okej edit: A jak mogę rozkręcić dobrze żeby wyjąć głośnik? Od dołu jak jest ten metal to jest jedynie jedna śrubka co nic nie zwalnia, a jak zdejmę górną osłonę to są 4 śrubki wokół głośnika, odkręciłem je jednak głośniki dalej sztywno siedzi i nie da się go wyjąć.
  10. Witam, może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał, mam Sedana B7 z fabrycznym bose i subwooferem w tylnej półce, przy głośniejszym słuchaniu muzyki półka lub ten metal zaczyna pierdzieć i jest to irytujące, jak mówicie co zrobić? Napchać jakiejś maty żeby jakoś to wygluszyc?
  11. Witam, mam trochę nietypowe pytanie, być może piszę na złym forum ale nie koniecznie, posiadam auto A3 8L 2002r 1.6 AVU 3D, oryginalnie miałem zwykłe radio 1 din, zmieniłem konsolę na 2 din i początkowo miałem RNS-D, po przerobieniu lekko kostki wszystko działało, potem kupiłem navi BNS, odpowiednie przejściówki, lekkie przeszlifowanie dołu radia i także wszystko pasowało i działało, znalazłem ostatnio w fajnej cenie radio z androidem dedykowane do A4 B6/B7, z wszystkimi przejściówkami itd itp, dzisiaj radio mi przyszło, wszystko podłączyłem tak jak powinno być, z początku normalnie było podświetlanie klawiszy, włączyłem jakąś muzykę na radiu lecz z głośników nic, żadnego dźwięku ani nic, pokombinowałem trochę, poszperałem na necie ale nic nie znalazłem, jak dźwięku nie było tak nie ma, podświetlenia klawiszy także już nie ma a z początku było, nie mam pojęcia co to może być... Czy może być to wina kostki, być może w B6/B7 są inaczej piny w kostce czy mogę się mylić? Proszę o jakąkolwiek pomoc, naprowadzenie mnie.. Dodaje pomocniczy filmik o co chodzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.