Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

max33r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez max33r

  1. Bo jeśli to B7 to mógł być wsadzony climatronic z B6 wtedy nie będzie podgrzewania tylniej szyby, bez odczytania błędów też nic nie zdziałasz
  2. Zmieniałeś może climatronic? Błędy sprawdzałeś na VCDS?
  3. O kurde dzięki wielkie kolego, bardzo mi pomogłeś
  4. Cześć wszystkim, wrzuciłem LEDa z Exeo do B7, wszystko ładnie cacy tylko przydałoby się spolszczyć menu, doczytałem już że nie jest to taki proces jak w zwykłym RNS-E, mógłby ktoś nakierować albo wspomóc jakimiś plikami i instrukcją jak wykonać spolszczenie?
  5. Ja mam radio Erisin, może u mnie nie zredukowało szumów o 100% ale na pewno o 90%, kolosalna różnica jest z tym modułem, już teraz nic mi nie przeszkadza, jedynie coś słychać gdy ściszę na 1 i przystawię ucho do głośnika, ale to może być spowodowane tym że mam także podłączoną kamerę cofania i przez nią mogą się dziać lekkie szumy, tutaj kupowałem radio z magazynu w Niemczech: Erisin ES6974A Android 10.0 CarPlay GPS Stereo Head Unit for Audi A4 S4 RS4 RNS-E Seat Exeo DVD DAB+ 4G WiFi Bluetooth WWW.ERISIN.CO.UK Octa Core, 4GB RAM and 64GB ROM, Support Apple CarPlay module, Android 10.0 OS, 1024*600 HD, Support extended 2 Card/3 USB Stick up to 5*128GB, Bluetooth, DAB+,TPMS,DVR,DVB-T2,WiFi,4G,Steering...
  6. Gdyby ktoś miał podobny problem z piszczeniem w głośnikach na radiu android to udało mi się rozwiązać sprawę, a dokładnie pomógł mi ten moduł: TT79-L Special Power Adapter Cable with Audio Amplifier Cable for Audi TT ES7979T-64/ES8179T/ES5179A WWW.ERISIN.COM TT79-L Special Power Adapter Cable with Audio Amplifier Cable for Audi TT ES7979T-64/ES8179T/ES5179A Wpina się go między wiązkę i piszczenie ustaje
  7. Cześć, mam poboczne pytanie, skąd kupowałeś radio i czy masz BOSE? Nie masz zakłóceń w głośnikach?
  8. Cześć wszystkim, niestety u mnie też problem z szumami z głośników... Auto B7 Sedan z BOSE (fabrycznie było RNS-E) Zakupiłem chińczyka firmy Erisin 4/64 8rdzeni na wzór Rns-e Po podłączeniu wszystko ładnie pięknie działa, tylne głośniki działają lecz szum w głośnikach jest, poradził sobie ktoś z tym?
  9. I wyszło tak jak wcześniej mechanik obstawiał że wina leży po stronie zawóru sterującego kompresorem, po wymianie wszystko już jest okej
  10. Niestety nie mam teraz auta w domu, stoi u mechanika na diagnozie i jutro max pojutrze będę wiedział o co chodzi, kodowanie z tego co pamiętam to same 0.
  11. Rozumiem, wieczorem lub jutro będę miał drugi climatronic na podmiane i zobaczę czy będzie jakiś efekt.
  12. Wyjęta poprzednia i nowa założona tak samo. Nie wiem czy ma to jakąś związek bo nie wiem czy tak powinno być ale gdy włączę klimę i przewody zamarzną to rurka e tym miejscu co jest dysza jest ciepła, nie jest w tym miejscu zamarznięta
  13. Nie, nie próbowałem, mówisz że na początku spróbować podmienić panel klimatyzacji oraz ten czujnik? I możesz mi powiedzieć gdzie znajduje się ten czujnik?
  14. Witam, jakiś czas temu pisałem o zamarzających przewodach klimatyzacji w mojej B7 2.0TDI BPW 2006 sedan. Zalecono wymianę zaworu dławiącego oraz osuszacza i wykonania próżni, tak tez z mechanikiem zrobiliśmy lecz nie przyniosło to skutku, przewody dalej zamarzają, niżej załączam screeny z vaga, dodam że po włączeniu klimy i po jakiejś minucie w grupie 010 na pierwszym polu temperatura spada nawet do -7 stopni, pozostałe wartości w innych polach i grupach są okej bo porównywałem z tabelą z wartościami które powinny być i są okej, jedynie ta wartość Evaporator Outlow G263 jest zła, powinna być jak wyczytałem minimalnie +2 a u mnie po włączeniu klimy jest nawet -7... Gdzie dalej szukać przyczyny? Poczytałem gdzieś że winowajcą może być jeszcze ZAWÓR STERUJĄCY KOMPRESORA - spróbować go wymienić? Jak mówicie? Zawór kompresora klimatyzacji NRF 38460 za 175,99 zł z Olsztyn - Allegro.pl - (9820303781) ALLEGRO.PL Kup taniej Zawór kompresora klimatyzacji NRF 38460 z Olsztyn na Allegro.pl, za 175,99 zł w kategorii Części samochodowe - Układ klimatyzacji. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9820303781...
  15. Panowie, czy ten sub podejdzie w koło 18` w sedanie i czy spokojnie go podłącze i będzie działał? Mam bose. Bo mam aktualnie w kole suba z q7 bose i gra dobrze lecz podłoga odstaje, a ten podobno z mazdy dobrze pasuje, tylko pytanie czy spokojnie będzie działać A mogę go kupić 20km ode mnie. Edit: Kupiłem go, podłączyłem, gra elegancko, wchodzi nawet w koło 16 cali, tylko pytanie, jak go zamocować? Mocowanie od koła jest sporo szersze niż otwór w subwooferze mazdy, jakieś pomysły?
  16. Jeśli ktoś wie prosiłbym o odpowiedź :)
  17. Cześć, mam pytanie, mianowicie chodzi o tylni subwoofer w półce w SEDANIE w B7, niestety muszę wymienić swój bo już strasznie pierdzi, jest on o numerach 8E5035412B, z tego co widzę są 3 rodzaje bo są z końcówką A, B oraz E. A to wiem że szły w B6, z literką B szły w B7, a te z literką E to gdzie szły i czym się różnią od tych z literką A lub B? I drugie pytanie, jak rozebrać tylnia półkę w SEDANIE żeby swobodnie wyjąć ten głośnik?
  18. Dzięki za pomoc, wymienię osuszacz i ten dławik.
  19. Cześć, miał ktoś problem z zamarzającymi przewodami od klimatyzacji? Zauważyłem to dziś, po jeździe około 30km, nawiew z kratek osłabł, nie był taki zimny jak powinien być, po otwarciu maski ujrzałem taki widok jak na załączonym przykładowym zdjęciu ale u mnie było identycznie, normalnie zamarznięte przewody.. Poczytałem że winny może być dławik, umówiłem się z mechanikiem na spuszczenie czynnika i wymianę dławika, czy może jeszcze coś innego może być winowajcą? B7 Sedan 2.0TDI BPW
  20. Witam, mam pewien problem, gdy odpalam samochód z nawiewami jest wszystko ok, po około 20 minutach jazdy nawet jak ustawie nawiew na maksa to praktycznie nic z kratek nie leci, zauważyłem że błąd leży po stronie silniczka o nr 8E1 820 511F, czyli dławienia powietrza, odpowiada on za sterowanie klapami pod filtrem powietrza, czyli po okolo 20 minutach silniczek wymusza zamkniecie tych klap i jest praktycznie brak nawiewu w środku, na vagu błędu brak, po zrobieniu nastaw dalej błędów brak i brak poprawy, wymieniłem potenchometr lecz nic to nie dało, kolega wyjął sprawny silniczek od Siebie żeby zobaczyć u mnie i dalej ten sam problem, czyli wychodzi na to że nie jest to wina silniczka, gdzie może być powód że tak po okolo 20 minutach tak się dzieje że klapy się zamykają? Czy jeśli wyjął bym ten silniczek i ręcznie ustawił te klapy żeby były ciągle otwarte to mogłoby się coś przez to stać? Wiedziałbym chociaż wtedy że nawiew będzie mi działał, tylko czy przez to się przypadkiem coś nie stanie...? Ma ktoś jakiś pomysł?
  21. Ile jest tych silniczkow i gdzie one sie znajduja mozesz mi powiedziec?
  22. Witam, mam pewien problem z klimatyzacją w mojej A4 B7 Sedan 2.0 TDI BPW. Dokładniej - klima ładnie chodzi z rana jak wsiadam do samochodu, dajmy na to na trybie AUTO, gdy chwilę pojezdze i gdy przerzucę dajmy na to na środkowy nawiew to tak jakby coś blokuje ten nawiew i słabo dmucha, nawet jak wezmę nawiew na MAX, tak jakby było coś nie tak z ustawianiem się klap nawiewu, czy winne mogą być silniczki ustawiające te klapy? Dodam że robiłem VCDS test tych nawiewów i klapy chodziły od min do max i momentami tak jakby było "charczenie" tych klap, o co może chodzić? Błędów żadnych na VCDS. Jeśli trzeba mogę dodać filmik na YouTube jak to dokładnie wygląda. Mam nadzieję że wyraziłem się dosyć jasno z problemem..
  23. Błędów żadnych na liczniku na 17 kanale nie mam, jedynie ten co właśnie pokazałem. A co do zamoczenia modułu to zajrzę do niego, jak dobrze myślę jest pod fotelem pasażera a żeby dojść do niego muszę fotel odkręcić pasażera tak? A jeszcze dopytam, co może się dziać przez ten błąd, coś może mi nie działać czy co innego?
  24. Cześć wszystkim, po przeskanowaniu auta VCDS'em, wyskoczył jeden błąd, nie znalazłem rozwiązania niestety dlatego pytam tutaj, wstawię zdjęcie, może ktoś będzie wiedzieć o co chodzi. Auto Audi A4 B7 Sedan 2006r. 2.0 TDI 140KM BPW .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.