Treść opublikowana przez Machinarz
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Witam mógłby kolega nieco dokładniej opisać co potrzebował i jak to zrobił?
-
Grobowa cisza tylnich głośników.
Mam taki właśnie problem ze nie grają mi tylko i wyłącznie głośniki z tyłu subwoofer gra głośniki są w drzwiach , niby wszystko jest podłączone i w radiu i w drzwiach i we wzmacniacz i z tyłu wszystko siedzi.jeden problem jest jeszcze taki że z przodu w drzwiach jest pstryczek który blokuje otwieranie tylnich szyb dla osób z tyłu o i po prostu nie blokuje się tylko ciągle jest w pozycji że tylnie szyby są zablokowane ale jak wcisne i przytrzymaj to działają normalnie, no i nie wiem czy to ma coś do tych głośników bo jak go wciskam to i tak nic z tyłu nie gra.
-
Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
- Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6
Odświeżę mam taki właśnie problem ze nie grają mi tylko i wyłącznie głośniki z tyłu subwoofer gra głośniki są w drzwiach nie, niby wszystko jest podłączone i w radiu i w drzwiach i we wzmacniacz u z tyłu wszystko siedzi.jeden problem jest jeszcze taki że z przodu w drzwiach jest pstryczek który blokuje otwieranie tylnich szyb dla osób z tyłu gdy i po prostu nie blokuje się tylko ciągle jest w pozycji że tylnie szyby są zablokowane ale jak wcisne i przytrzymaj to działają normalnie, no i nie wiem czy to ma coś do tych głośników bo jak go wciskam to i tak nic z tyłu nie gra.- Problem z światłami
Dobra już teraz wszystko wiem w prawej właśnie ten palnik coś nie chciał się trzymać w odpowiedniej pozycji, trzeba jeszcze ustawić na stacji i sprawdzić jak to świeci. Dzięki wielkie za pomoc kłaniam się ?- Problem z światłami
Tak o to się rozbiegało coś tam nie dochodziło minimalnie, narazie złapałem to prowizorycznie ale linia znalazła się i w prawym- Problem z światłami
Sama lewa jest niby git a sama prawa nwm co się dzieje projektor jest normalnie złożony i mam go na zewnątrz- Problem z światłami
Lewa lampa świeci w sumie chyba dobrze i jasnym kolorem ale prawa jakoś jakby bardziej na żółto. Z prawej strony jest ta przesłona co ma taką wklęsłość nwm czy to fabryczne jeśli nie to może młotek i ją naprostować bo chyba takie coś nie powinno być?tylko skąd by się wzięło ?- Problem z światłami
- Problem z światłami
Nwm czy to dobra pozycja jak węższe mocowanie jest na górze, wcześniej ciągle było to szersze mocowanie na górze ciągle, tylko no nie pasuje mi ta jedna przesłona z tą wypustką gdybym miał założyć to inaczej.- Problem z światłami
Może te odbłyśniki są do góry nogami ale no nie da się inaczej włożyć tego w jednej soczewce bo jest taki wypustnik na przesłonie co pasuje i wchodzi w dziurę tylko z jednej strony odbłyśnika, druga przesłona takiego nie ma więc dałoby się to założyć inaczej.- Problem z światłami
Jedna lampa jest z Włoch druga z Francji- ta regulacja. W poniedziałek pokażę dziś już nie chce grzebać. Myślę że wszystko jest dobrze zamontowane bo raczej nie za bardzo coś można pomylić.- Problem z światłami
Tak zwykła lampa Xenon, ale czemu te projektory miały by nie pasować?- Problem z światłami
- Problem z światłami
Soczewka lewa, prawej nie pokażę bo nwm dlaczego ale jak włożyłem wtyczkę to już w żaden sposób nie mogę jej wyjąć z lewej lampy wiem o zatrzaskach ale tam coś złapało i tylko plastiki łamałem więc zostawiłem- Problem z światłami
Wiązki światła teraz nie pokażę bo są ustawione w kosmos odbłyśniki jak nówki jedynie jedna soczewka jakby lekko uszczerbiona, w niektórych miejscach przy brzegu, jest wyczyszczona, lampy są przejrzyste ale są drobne ryski i te dołeczki po kamyczkach.- Problem z światłami
Jutro podjadę,ten płot jest oo 5m, no ale to wygląda źle kompletna ślepota i mordęga dla oczu, nic nie widać, zaraz rozbiore lampy sprawdzę odbłyśniki regenerowane i brat wypoleruje soczewki, jak nic nie da to w najbliższych tygodniach rozkleimy lampy na czasie i wsadzimy hella 3 lub intemo. Telefon jak wiadomo rozświetla jak może obraz więc w rzeczywistości jest jeszcze trochę gorzej ?- Problem z światłami
Jutro podjadę,ten płot jest oo 5m, no ale to wygląda źle kompletna ślepota i mordęga dla oczu, nic nie widać, zaraz rozbiore lampy sprawdzę odbłyśniki regenerowane i brat wypoleruje soczewki, jak nic nie da to w najbliższych tygodniach rozkleimy lampy na czasie i wsadzimy hella 3 lub intemo.- Problem z światłami
- Problem z światłami
4300 oryginalne osramy i widzę nadal gónwo...- Jak z ksenonu a4 b6 zrobić bixenon z a4 b8
Myślę że próbował bym z Bella 3 lub intemo tylko właśnie sztuką by było rozkleić lampy.- Jak z ksenonu a4 b6 zrobić bixenon z a4 b8
Interesują mnie właśnie te schody, posiadam zwykły ksenon.- Jak z ksenonu a4 b6 zrobić bixenon z a4 b8
Witam tak widziałem na forum tematy ale nie mogę znaleźć lub nie ma jak się zabrać do przeróbek co potrzebuje jak to robić krok po kroku. :/- Problem z światłami
Założę jeśli nie pomoże jak nie pomoże to się zdenerwie i trzeba będzie coś przerabiać.- Problem z światłami
Witam proszę o pomoc, mam audi a4 b6 ze zwykłymi ksenonami w ostatnim czasie wymieniłem żarówki co prawda chińczyki, mam świeżo zregenerowane odbłyśniki lampy są przejrzyste a światło jakie dają jest tragiczne gdy mijam się z samochodami w półmroku to kompletna ślepota w deszcz masakra, nie wiem już co robić ... - Nie działają tylne głośniki, mimo że są A4 B6