Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Machinarz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Machinarz

  1. Witam mógłby kolega nieco dokładniej opisać co potrzebował i jak to zrobił?
  2. Mam taki właśnie problem ze nie grają mi tylko i wyłącznie głośniki z tyłu subwoofer gra głośniki są w drzwiach , niby wszystko jest podłączone i w radiu i w drzwiach i we wzmacniacz i z tyłu wszystko siedzi.jeden problem jest jeszcze taki że z przodu w drzwiach jest pstryczek który blokuje otwieranie tylnich szyb dla osób z tyłu o i po prostu nie blokuje się tylko ciągle jest w pozycji że tylnie szyby są zablokowane ale jak wcisne i przytrzymaj to działają normalnie, no i nie wiem czy to ma coś do tych głośników bo jak go wciskam to i tak nic z tyłu nie gra.
  3. Odświeżę mam taki właśnie problem ze nie grają mi tylko i wyłącznie głośniki z tyłu subwoofer gra głośniki są w drzwiach nie, niby wszystko jest podłączone i w radiu i w drzwiach i we wzmacniacz u z tyłu wszystko siedzi.jeden problem jest jeszcze taki że z przodu w drzwiach jest pstryczek który blokuje otwieranie tylnich szyb dla osób z tyłu gdy i po prostu nie blokuje się tylko ciągle jest w pozycji że tylnie szyby są zablokowane ale jak wcisne i przytrzymaj to działają normalnie, no i nie wiem czy to ma coś do tych głośników bo jak go wciskam to i tak nic z tyłu nie gra.
  4. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Dobra już teraz wszystko wiem w prawej właśnie ten palnik coś nie chciał się trzymać w odpowiedniej pozycji, trzeba jeszcze ustawić na stacji i sprawdzić jak to świeci. Dzięki wielkie za pomoc kłaniam się ?
  5. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Tak o to się rozbiegało coś tam nie dochodziło minimalnie, narazie złapałem to prowizorycznie ale linia znalazła się i w prawym
  6. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Sama lewa jest niby git a sama prawa nwm co się dzieje projektor jest normalnie złożony i mam go na zewnątrz
  7. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Lewa lampa świeci w sumie chyba dobrze i jasnym kolorem ale prawa jakoś jakby bardziej na żółto. Z prawej strony jest ta przesłona co ma taką wklęsłość nwm czy to fabryczne jeśli nie to może młotek i ją naprostować bo chyba takie coś nie powinno być?tylko skąd by się wzięło ?
  8. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Chyba że przesłonę miałbym umieścić tak ale to chyba jest właśnie do góry nogami.
  9. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Nwm czy to dobra pozycja jak węższe mocowanie jest na górze, wcześniej ciągle było to szersze mocowanie na górze ciągle, tylko no nie pasuje mi ta jedna przesłona z tą wypustką gdybym miał założyć to inaczej.
  10. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Może te odbłyśniki są do góry nogami ale no nie da się inaczej włożyć tego w jednej soczewce bo jest taki wypustnik na przesłonie co pasuje i wchodzi w dziurę tylko z jednej strony odbłyśnika, druga przesłona takiego nie ma więc dałoby się to założyć inaczej.
  11. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Jedna lampa jest z Włoch druga z Francji- ta regulacja. W poniedziałek pokażę dziś już nie chce grzebać. Myślę że wszystko jest dobrze zamontowane bo raczej nie za bardzo coś można pomylić.
  12. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Tak zwykła lampa Xenon, ale czemu te projektory miały by nie pasować?
  13. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Ustawione na oko.
  14. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Soczewka lewa, prawej nie pokażę bo nwm dlaczego ale jak włożyłem wtyczkę to już w żaden sposób nie mogę jej wyjąć z lewej lampy wiem o zatrzaskach ale tam coś złapało i tylko plastiki łamałem więc zostawiłem
  15. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Wiązki światła teraz nie pokażę bo są ustawione w kosmos odbłyśniki jak nówki jedynie jedna soczewka jakby lekko uszczerbiona, w niektórych miejscach przy brzegu, jest wyczyszczona, lampy są przejrzyste ale są drobne ryski i te dołeczki po kamyczkach.
  16. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Jutro podjadę,ten płot jest oo 5m, no ale to wygląda źle kompletna ślepota i mordęga dla oczu, nic nie widać, zaraz rozbiore lampy sprawdzę odbłyśniki regenerowane i brat wypoleruje soczewki, jak nic nie da to w najbliższych tygodniach rozkleimy lampy na czasie i wsadzimy hella 3 lub intemo. Telefon jak wiadomo rozświetla jak może obraz więc w rzeczywistości jest jeszcze trochę gorzej ?
  17. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Jutro podjadę,ten płot jest oo 5m, no ale to wygląda źle kompletna ślepota i mordęga dla oczu, nic nie widać, zaraz rozbiore lampy sprawdzę odbłyśniki regenerowane i brat wypoleruje soczewki, jak nic nie da to w najbliższych tygodniach rozkleimy lampy na czasie i wsadzimy hella 3 lub intemo.
  18. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Świeci coś 2 m przed samochodem 10m i robi się ciemniej i ciemniej
  19. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    4300 oryginalne osramy i widzę nadal gónwo...
  20. Myślę że próbował bym z Bella 3 lub intemo tylko właśnie sztuką by było rozkleić lampy.
  21. Interesują mnie właśnie te schody, posiadam zwykły ksenon.
  22. Witam tak widziałem na forum tematy ale nie mogę znaleźć lub nie ma jak się zabrać do przeróbek co potrzebuje jak to robić krok po kroku. :/
  23. Machinarz odpowiedział(a) na Machinarz temat w Audi A4 B6
    Założę jeśli nie pomoże jak nie pomoże to się zdenerwie i trzeba będzie coś przerabiać.
  24. Machinarz opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam proszę o pomoc, mam audi a4 b6 ze zwykłymi ksenonami w ostatnim czasie wymieniłem żarówki co prawda chińczyki, mam świeżo zregenerowane odbłyśniki lampy są przejrzyste a światło jakie dają jest tragiczne gdy mijam się z samochodami w półmroku to kompletna ślepota w deszcz masakra, nie wiem już co robić ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.