Treść opublikowana przez marcinkaszek
-
A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
Co kto lubi... Dodatki przykuwają uwagę, ale wydaje mi się, że tak miało być.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Super robota, efekt warty każdej minuty spędzonej przy aucie.
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Kolor hamulców kozak, ale może coś poeksperymentować też z kolorem felg?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie dokładnie ten zlot? Może się wybiorę :)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz taka zima że cały czas jest ciepło. Ale będę siedział na forum i wpadał jak coś się pojawi. Do zobaczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli Arkadia, tak jak Sołtys wyżejj pyta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy zaczynamy sezon?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam to co mam, ale przymierzam się do zmiany auta. Zobaczymy jaka wersja czwórki to będzie