Witajcie zmienialiscie w swoich b9 kolor listw z deski, boczków i tunelu środkowego? (szczotkowane aluminium) dokładnie chodzi mi o oklejanie folia 3m.
Chce zakupić czarna, również szczotkowane aluminium. Dorwalem jedna z 3m, niby to czarna, ale wygląda jak szara, a chciałbym żeby efekt był taki jak na zdjęciu kokpitu innej furki. Może ktoś z was to robił i doradzi jaka folie kupić i jak bezpiecznie ściągnąć dekory
Ponawiam temat. Trochę od innej strony. Już nie ważne żeby były trzy strefy, albo i nawet dwie. Czy znacie jakiegoś magika, który z dwóch paneli, manualnego i eekektronicznego, złożyłby jeden? Tak żeby zostawić wyświetlanie temperatury itd, a żeby działało to tak jak jednostrefowa. Czyli bebechy z manualnej do elektronicznej, niby komputer powinien widzieć standardowa klime, która jest seryjnie, a wizualnie wygląda jak trzystrefowa, albo przynajmniej dwu
Hej. To i ja mam pytanie. We wtorek odbieram moje a4, używane, bo z 2017. Jak jest z licencją, jeśli jest na trzy lata, gdzie można ją przedłużyć. I teraz najważniejsze pytanie, chce od razu w salonie uaktualnić mapy, ale czy jest to opłacalne? Nie wiem jak dziala Audi connect, czy dzięki dostępowi do internetu, mapy są zawsze świeże jak w telefonie, czy tu chodzi raczej o nakładanie Street viev i earth na mapy które są zainstalowane w aucie? Wersja, mmi touch z virtual cocpit.