Treść opublikowana przez Malacz330
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Podłączenie tych zegarów to P&P?
-
A4 B8 Allroad
Ciekawiło mni3 jak będzie na zimnym, bo najbardziej dokuczalo to po porannym ruszaniu, i panowie jest cacy ? A wracając do tematu modow? 22 marca audi idzie do lakiernika, dopiero za miesiąc bo muszę się trochę odkurować po tej skrzyni, ale nie żałuję nawet grosza...? Ile mniej więcej trzeba przejechać km aby skrzynia się ułożyła po adaptacji?
-
A4 B8 Allroad
To samo powiedział facet co robił mi ta Mechatronike, no nic, oby się już więcej nic nie działo, bo trochę to "bolalo"
-
A4 B8 Allroad
Samochód odebrany, całkiem co innego, tylko teraz musi się znowu podzielić skrzynia, wymienone: Elektrozawory Wiazka Olej Filtry Mały filrerek był taki zaebany że nie można było dmuchać ustami przez Niego, pozatym brakowało ponad 2 litry oleju...... Dostałem fakturę od poprzedniego właściciela za wymianę oleju i filtrów przy 117000, i nie wiem co teraz myśleć mam... Nawet nie myślałem po zalupie aby wymieniac olej itd, a jednak trzeba bylo...
-
A4 B8 Allroad
Nie całe 140k przebieg na 100% ori
-
A4 B8 Allroad
Dzisiaj postawiłem samochód do speca od skrzyń, podobno dobry, nie znam, jedynie co słyszałem często o nim dobre opinie, dlatego padł taki wybór, chłop wziął i pojeździć, później podłączył kompa i pojezdzil z kompem, według objawów i wskazań na komputerze podczas jazdy, także podsumował że mechatron, jutro rano ma mieć części, a po południu odbieram.
-
A4 B8 Allroad
Nie robię tego w ASO, tam za same części krzykneli 8 kola
-
A4 B8 Allroad
Błędów 0. Szarpania przy ruszaniu bez gazu takie skakanie Szarpniecia przy zmianie na 4 Falowanie i spadek obrotow przy zatrzymaniu Podobno mechatronika tak ASO rzeklo. Dla potomnych,:))) Koszt takiej przyjemności 3000.
-
A4 B8 Allroad
Co by nie było że tak u mnie kolorowo tylko... Wczoraj Audi było w serwisie na olejach, filtrach itd, nie podobało mi się trochę zachowanie samochodu podczas jazdy, różne takie dziwne kwestie wchodzą w grę, zrobili mi konkretna diagnostyke silnika, skrzyni etc, po diagnozie autko leci jutro na Mechatronike Ale tak napisze aby sam się pocieszyć, dzisiaj Audi dostanie DP, nagram jakiś filmik aby pokazać jak to mruczy.
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
Na szyby wczoraj postawiłem, jutro będzie odbiór, z lakiernikiemjuż gadałem ma mi wszystko ogarnąć tak jak się nalezy ? Lakieruje wszystko, nie będzie nigdzie folii.
-
A4 B8 Allroad
Bo taki jest plan? tylko że u mnie daszek będzie w piano. Te kółko czerwone na zdjęciu to długa historia więc nie ma co zwracać uwagi ??
-
A4 B8 Allroad
Satyna ?
-
A4 B8 Allroad
Już po malu graty się kompletuja, dzisiaj relingi RS4 teraz tylko czekać na w miarę dobra pogodę i trzeba się brać za robote
-
A4 B8 Allroad
plan trochę inny? Relingi RS4 satyna Ciemne szyby Chromy dookoła szyb Black piano Lusterka pod Relingi satyna Dach Black piano Lotka RS4 Black piano Myślę że będzie miód malina Już działam w temacie
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Dzięki za pomoc mordeczko ?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Dzięki, tylko że w allroadzie są 4 śruby na reling, są te dwie skrajne i 2 środkowe od tych środkowych mocowań, zaslepiales jakoś te otwory? A może nie wiem i relingi zwykle też mają 4 śruby??
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Masz moze jakies wskazowki co do wymiany relingow? Czy sruby pasuja bez problemu? Co zrobiles z dodatkowymi otworami w dachu od relingow z allroad?
-
Audi A4 ABT 2.0 TFSI
Opusc to na glebe
-
A4 B8 Allroad
Myślałem nad tym, ale dałbym tylko te chromy dookoła okien, tym bardziej że w poniedziałek stawiam na przyciemnianie szyb, i chyba im powiem aby okleili te chromy okienne, progów nie będę oklejal czy lakierowal bo tworzą razem z felgami i dyfuzorami spojna całość, jedynie nie wiem co zrobić z relingami
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
No i Panowie stało się dorwalem lotke rs4 ori Jutro ma mi koleszka ja wysłać od helmuta bo tam siedzi i miał na uwadze poszukiwania jej dla mnie Oddam do lakierowania i będzie leżała do końca zimy w garażu, założę dopiero na sezon, wtedy zrobię wkoncu jakas sesyjke z prawdziwego zdarzenia ?