Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Venoneq971

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Venoneq971

  1. Super, wszystko się wyjaśniło. Dzięki wieeeelkie
  2. Kostki i rozpiska, czyli potrzebuje przejściówki mini ISO rca jak na ostatnim zdj?
  3. Nie mam brązowej kostki u siebie która właśnie odpowiada za sygnał z głośników, widocznie w bose inaczej jest to rozwiązane
  4. Witam, chce zamontować radio 2 din android Chińczyk, o ile zasilanie było łatwe do ogarnięcia to z głośnikami jest problem. Potrzebuje schematu opisu kostek lub cokolwiek. Przejście z symphony II + system bose
  5. Jest z Poorboy's niebieska pasta, może warto spróbować.
  6. Poskładane do kupy.. myślę że nie wyszło źle Teraz czas na wydech
  7. Dokładnie
  8. Poprawione
  9. Witam, Już prawie rok jeżdzę B6 i coś tam się powoli zmienia, więc postanowiłem podzielić się moim projektem i założyc tutaj temat Po krótce: 2002r, wersja skandynawska 1.8t avj 150hp FWD Ciekawy i rzadki kolor lz3k Uboga wersja z paskudnym jasnym wnętrzem - pakiet światła (Nogi, klamki, ambiente itp itp) -radio 2din - tempomat, full fis - nagłośnienie bose Auto po kupnie Trzeba było trochę go doprowadzić do fabrycznego stanu m,in napinacz, trochę problemów z elektryką, oraz jakiś domorosły tuner próbował sam napisać program, i konieczne było wgranie fabrycznej mapy. Po wszystkim nadszedł czas na jakieś mody DP i filtr grzybkowy Potem przyszedł czas na felgi i gwint W tym tygodniu odebrałem graty es lajnowe od lakiernika i wstępne spasowanie a przy okazji jak zdjęty zderzak to fmic można wrzucić Myślę, że jak poskładam to wszystko do kupy to ładnie się będzie prezentowało w tym kolorze, w następnym tygodniu wrzucę zdjęcia już całości, mam nadzieję, że się uda
  10. Odgrzeję trochę kotleta. A czy różnica między avj, a 2.0 tfsi jest znacząco duża ( jeżeli chodzi o dźwięk).
  11. Venoneq971 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam czy jest tu ktoś, kto posiada pełen pakiet s- line zewnętrzny lub chociaż wszystkie dolne szare plastiki w kolorze LZ3K - Burgundy Red Pearl? Ogólnie jest to chyba rzadki kolor w b6, ciężko coś znaleźć nawet w internecie. Szukam inspiracji i chciałbym zobaczyć jak to wygląda zanim skompletuje wszystkie części.
  12. Witam, posiadam b6 od roku. Póki co przyjemnie minąl bez żadnych większych problemów :) W głowie masa pomysłów co do modyfikacji. Niedługo planuję założyć temat i dzielić się na bieżąco postępami przy aucie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.