Treść opublikowana przez MrMajstro
-
Stukanie na nierównościach
Poduszka górna jest w porządku, sprawdzałem jak wymieniałem amortyzator. Może być ze u mnie sam odbój jest do kitu i dlatego takie dźwięki są, niedługo zabiorę się za wymianę tego może to pomoże...
-
Stukanie na nierównościach
Amortyzatory wymienione, jak już mówiłem stare są tylko odboje i sprężyny. Górna guma masz na myśli te pseudo łożysko czy to co sprężyna na tym siedzi?
-
Stukanie na nierównościach
Witam forumowiczów. Od jakiegoś czasu walczę z dziwnym pukaniem w zawieszeniu z lewej strony ale niestety chyba przegrywam tą batalię... Z lewej strony z przodu COŚ puka ale nie wiem co mam wymienione praktycznie wszystko jedyne co zostało stare to osłona na amortyzatorze i sprężyna a tak wszystkie wahacze są nowe łączniki drążki itp a to dalej puka... Ma ktoś pomysł co to może być? Dodam że dźwięk nie jest metaliczny tylko taki bardziej głuchy i pojawia się gdy na drodze jest mocniejsza górka albo dołek gdzie jakby mocniej dobija amortyzator w górę lub w dół. Np jak jest próg zwalniający i pokonam go z prędkością 15km/h to przy wjeździe jak i zjeździe z progu jest puknięcie... Mi już ręce opadają nie wiem w co uderzyć żeby znaleźć winowajcę
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
Dzięki wielkie za podpowiedzi, teraz wystarczy tylko działać ? Tylko jeszcze nie wiem co zrobię z radiem bo go Amerykaniec i nie wiem czy wystarczy żeby numery pasowały na tym radiu co mam i na nowym czy to jakaś większa filozofia żeby te radio wymienić?
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
Czyli w praktyce mogę bez żadnego problemu zmienić licznik na kolorowy i będzie to p&p tylko trzeba zdjąć ochronę komponentu?
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
No nie wiem coś kiedyś tak słyszałem bo kolorowy fis był w polifcie z tego co wiem i właśnie była taka zależność że samochód z mmi jak najbardziej można zmieniać jak się chce ale jak bez mmi to już tak kolorowo nie jest ale czy to prawda?
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
A jeszcze zapytam o jedno Kiedyś coś czytałem że gdybym chciał zmienić licznik z takiego na kolorowy to jeśli nie mam mnie tylko zwykłe radio concert to by licznik nie działał, czy to prawda?
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
A da się coś z tym zrobić? Czy jak już to trzeba licznik wymieniać?
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
Jeśli to by działało w ten sposób to reszty wyświetlacza też by praktycznie nie było widać przynajmniej tak na chłopski rozum chyba że się mylę i czerwony widać mocniej niż żółty ?
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
Ale to wtedy na jakiej zasadzie działa to że jednak coś tam pod światło widać i fale radia i powiadomienia? To nie powinno być tak że jak padło to padło i nie pokazuje nic?
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
Ale to tylko na tej części Fisu? A to wtedy nie powinno być jakoś nie wiem.. niesymetrycznie że niektóre świeca niektóre nie? A tu jest jakby nożem odciął tylko ten pasek komunikatów.
-
Nie podświetlony 1 segment na FISie
Witam, czy ktoś podpowie mi o co tu chodzi? Górny segment fisu nie jest wcale podświetlony ale gdy pada na niego światło to widać że coś on pokazuje (w tym przypadku pasmo radiowe) i jak sprawdzałem to zmieniają się wyświetlane na nim treści bo gdy zmienię stacje w radiu to fala też tu się zmienia albo gdy jest jakiś komunikat tylko pytanie brzmi czemu to nie jest wcale podświetlone? Co zrobić żeby było to normalnie podświetlone na żółto tak jak powinno normalnie być?
-
Skakanie kierownicy przy odkręcaniu
Witam kolegów. Od jakiegoś czasu mam problem z kierownicą mianowicie gdy skręcam czy w lewo czy w prawo to się nic nie dzieje ale gdy już chce "odkręcać" kierownicę to chodzi ona skokami tak jakby nią coś szarpało i nie wiem już co to może być. Dodam że wcześniej wymieniałem opony bo drżała na nich i tak samo były wymieniane tarcze z klockami bo były zwichrowane i lewy drążek wraz z końcówką. Drżenie całej budy udało się wyeliminować ale kierownica trochę się uspokoiła ale niestety nie całkiem. Ma ktoś może pomysł co to może być? Ogólnie wszystko chodzi gładko, lekko, bez stuków i pukania pompa nie jęczy tylko to że kierownica robi "zajączki" przy odkręcaniu...
-
zmiana radia concert z Ameryki na EU
A samą adaptacje ciężko jest zrobić? Bo kodowanie akurat to najmniejszy problem ?
-
zmiana radia concert z Ameryki na EU
A ochronę komponentu można zdjąć tylko w serwisie?
-
zmiana radia concert z Ameryki na EU
Witam Mam takie pytanie bo na forum nikt tego tego tematu dokładnie nie poruszał a przynajmniej nie widziałem tematu o tym Mam Audi A4 B8 ale sprowadzoną z Ameryki i jak wiadomo tam radio działa inaczej, jest inny system i częstotliwość radiowa przeskakuje co 2. Moje pytanie jest takie... jeśli mam radio concert (amerykańskie) i będę chciał zmienić na EU też concert to wszystko będzie pasować i będzie tzw. p&p? czy coś w Amerykańskich wersjach było robione inaczej? Znalazłem takie radio na allegro a tu jest moje myślicie że będzie chulać?
-
Radio Audi Concert wyszukiwanie stacji
Ah, szkoda.. no trudno się mówi...
-
Radio Audi Concert wyszukiwanie stacji
Ale w VAGu kodowaniem czy czymś chyba by się dało zrobić? ?
-
Radio Audi Concert wyszukiwanie stacji
Dokładnie. Z Kanady dokładniej jeśli to jest różnica
-
Radio Audi Concert wyszukiwanie stacji
Witam forumowiczów. Mam problem mianowicie w moim Audi A4 B8 mam radio Audi Concert i gdy chce ręcznie ustawić stacje radiową to fale zamiast przeskakiwać pojedynczo np z 98.7 na 98.8 to przeskakują o 2 pozycję czyli np. z 98.7 na 98.9 i nie wiem jak to ugryźć czy jest gdzieś w ustawieniach radia coś nie tak ale szperałem nie mogłem nic znaleźć żeby to jakoś przestawić... Ktoś ma pomysł co zrobić żeby można było ustawiać fale po ludzku? ?
-
Problemy z biegami
Problem był i przed wymianą a wymieniałem sam. Gdyby nie to to bym się do tego nawet nie zabierał chociaż i tak miałem dwumase zerwaną ale dało się z tym żyć
-
Problemy z biegami
Tak, był wymieniany nawet płyn na świeży
-
Problemy z biegami
Panowie mam problem i zwracam się do was z pytaniem. Szukałem po tematach i niby było coś poruszone odnośnie tego ale nie było dokładnie takich objawów jak u mnie a przynajmniej problem rozwiązany był sposobem który u mnie się nie sprawdził. Problem polega na tym że ciężko zmienia się biegi w górę. 1 wchodzi normalnie chociaż ostatnio zdarzyło mi się że wcisnąłem sprzęgło i nie mogłem wrzucić ale to pierwszy raz a z 1 na 2 jest największy problem bo albo nie chce wejść i wskoczy dopiero na obrotach około 1200 albo zgrzyta jak wskoczy 3 już mniej jest tylko słychać lekko jak tryby w skrzyni się ze sobą spotykają 4 to samo a 5 ładnie gładko cichutko wchodzi. Sprzęgło wymienione kompletnie i wysprzeglik też ale co ciekawe jak pompne dwa razy pedałem sprzęgła to bieg sam wpada że tak powiem ale żadnych wycieków nigdzie nie ma... Czy pompka przy pedale padła?
-
Listwy Dekory LED
Dziękuję ślicznie za odpowiedź
-
Listwy Dekory LED
Ja wiem że temat bardzo stary, ale liczę na szczęście i może ktoś jeszcze na to odpowie, bo nie mogę się doczytać.... W przednich drzwiach nie mam problemu z podłączeniem ledów, bo mam elektryczne szyby... ale np. w tylnych jak już mam tzw. "korbotronik" wspaniały, to muszę podciągnąć skądś dodatkowy kabelek z napięciem i masą i tu się pojawia moje pytanie, czy mogę podłączyć i tylną i przednią taśmę led pod elektryczne szyby przednie czy kable tego nie wytrzymają? Bo niestety na prądzie się co nie co znam ale niestety nie w takim stopniu aż Byłbym wdzięczny za odpowiedź