Treść opublikowana przez Anubiss
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
@MaciekPL jeśli można wiedzieć, jaka cena?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Coś pięknego ps @MaciekPL może jeszcze masz jeden pakiet? haah
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
@KoJ@K a że tak spytam Cię kolego, czy Ty zajmujesz się ogólnie regeneracją kloszy i lampami???
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
Wygląda za***iście
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
o kurde, no faktycznie, ale to Ty będziesz polerować je z zewnątrz, tak? Ja swoje jeszcze dziś rozkleiłem i wyczyściłem i faktycznie było kurzu teraz jest mniej widoczne ale tak jak piszesz do polerki klosze muszą isć. Bo wygląda to to za***iście nie ma co
-
Shadow B8
Wczoraj cały dzień robiłem lampy przednie - malowanie środków na czarny mat, ogólnie sprawa jak dla mnie była dość ciężka bo na wszystko trzeba było strasznie uważać żeby nie połamać nic efekt finalnie wygląda za***iście! Trochę nerwy mnie poniosły jak sprawdzałem w nocy bo widać że lampy (klosze) są do regeneracji - na dniach pewnie je ogarnę. Tu efekt aktualnie jak wygląda. Ps. co powiecie na czarny znaczek audi? przód + tył?
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
@KoJ@K mam koleszkę co się bawi z lampami może mu oddam niech zobaczy czy ogarnie coś. "znowu" chodziło że kolejny wydatek, ahha. Tylko kurde jak je malowałem to ja nic nie widziałem żeby było źle pomalowane, wszystko było ok.
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
@KoJ@K ja pierdziele, znowu koszta, zdejmę je i zobaczy co jest grane
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
@KoJ@K no własnie, w dzień nic, a w nocy to myślałem że wyjdę z siebie i te klosze rozwalę... co z tym zrobic teraz? pomożesz coś? xD
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
@KoJ@K cały dzień męczyłem się ale dałem radę zrobiłem wszystko, ale... wkurzyłem się bo jak teraz poszedłem sprawdzić zapaliłem światło to widać taki jakby kurz na kloszu od środka, jutro ponownie rozkleję i jakąś pastą wyczyszczę i zobaczę. Przy okazji zapytam czy czyściłeś tak samo klosze plastikowe od środka czy tylko z zewnątrz? I jak poradziłeś sobie z tym za***nym kurzem Ogólnie efekty za***isty, jedynie ten kurz... zobacz sam
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
@KoJ@K nie no to wygląda świetnie :O, ciężko było rozebrać całe lampy? I czy przy składaniu dawałeś jakiś dodatkowy silikon czy tylko podgrzałeś?
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
Panowie, pytanko mam do was, czy ktoś z was malował lampy od środka w a4b8 lift? (te srebrne pierdoły )
-
Klej do szyb - jaki?
Dzięki @AndrzejK.
-
Klej do szyb - jaki?
Witam panowie! dziś zakupiłem listwy progowe sline do mojej niuni, chciałbym się was zapytać jaki klej do szyb polecacie żeby te listwy przymocować?
-
Shadow B8
Dobra panowie... dziś trochę nerwów bo nic mi nie wyszło dziś, oklejanie tylnych lamp - porażka, folia dosłownie taki szajs że nic nie szło zrobić, straciłem tylko 60zł.
-
Shadow B8
@tommy24 tylko że to avant, a ja nie posiadam tego przycisku w tylnej klapie, bo mam sedana :/
-
Shadow B8
Kurde, mam mały problem panowie, kupiłem moduł zamykania tylnej klapy bagażnika do mojej a4b8 sedan lift, ale w klapie bagaznika nie mam przycisku do zamykania... idzie to jakoś przerobić czy nie? Jedynie mam otwieranie klapy z kluczyka i z przycisku w drzwiach kierowcy
-
Shadow B8
@adamd69 Akurat sprowadził mi znajomy furę z belgi po 1 właścicielu, serwisowana do 2019 w aso, bezwypadkowa itp dlatego postanowiliśmy że sprowadzimy ją, nie chce kupować od polaczków bo zawsze miałem pecha i każde auto było rozje.... a wiadomo auta nie kupiłem na rok, tylko na kilka lat, potem coś kupię nowego z salonu
-
Shadow B8
@MaciekPL chyba sobie daruję na obecną chwilę i tak w przeciągu 1,5 tygodnia wydałem +/- 5k
-
Shadow B8
@AndyN ja ogólnie mam wejście na płytę DVD (czyli mapy) i mam dwa wejścia SD
-
Shadow B8
@AndyN o dzięki za temacik. No czyli zmiana mmi odpada aż taki rozrzutny nie jestem haha
-
Shadow B8
@AndyN pewnie cena jak zwykle - z kosmosu hah może lepiej zostanie jak jest, btw orientujesz się może czy jak nagram na pytę dvd muzę + teledyski to będzie odtwarzać? Dziś odblokowałem opcję "wideo w ruchu dla mmi 3g/3gp". Przy okazji w środę będzie moduł zamykania bagażnika to będę musiał zrobić
-
Shadow B8
@AndyN da się jakoś przerobić na mmi 3g hight?
-
Shadow B8
No to pech no trudno i basic nie jest aż taki zły
-
Shadow B8
@Sensor77 też mi się tak wydaje, ale chce być przekonany w 100%. Na dniach chyba trzeba będzie zrobić tłumaczenie całego menu + wgranie map z 2020