Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie lamp A4 B8 LIFT


Anubiss

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pytanko mam do was, czy ktoś z was malował lampy od środka w a4b8 lift? (te srebrne pierdoły :D ) 

Screenshot_1.jpg

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K nie no to wygląda świetnie :O, ciężko było rozebrać całe lampy? I czy przy składaniu dawałeś jakiś dodatkowy silikon czy tylko podgrzałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są klejone na kleju butylowym, więc nie ma większych problemów z ich rozklejaniem. Później sklejałem na nowym butylu, stary wyczyściłem i dałem nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K cały dzień męczyłem się ale dałem radę :D zrobiłem wszystko, ale... wkurzyłem się bo jak teraz poszedłem sprawdzić zapaliłem światło to widać taki jakby kurz na kloszu od środka, jutro ponownie rozkleję i jakąś pastą wyczyszczę i zobaczę. Przy okazji zapytam czy czyściłeś tak samo klosze plastikowe od środka czy tylko z zewnątrz? I jak poradziłeś sobie z tym za***nym kurzem :D 
Ogólnie efekty za***isty, jedynie ten kurz... zobacz sam photo_2020-08-07_21-59-20.jpgphoto_2020-08-07_21-59-16.jpg

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to u Ciebie to to nie jest żaden kurz, a zwyczajnie wypiaskowane klosze. I o ile tego w dzień tak nie widać, to w nocy na odpalonej lampie strasznie gryzie w oczy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K no własnie, w dzień nic, a w nocy to myślałem że wyjdę z siebie i te klosze rozwalę... co z tym zrobic teraz? pomożesz coś? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzieranie całej warstwy ochronnej i polerka lub lakierowanie lub wymiana na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to znowu? 

Nie zdejmuj juz kloszy bo to nic nie da, to nie kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K mam koleszkę co się bawi z lampami może mu oddam niech zobaczy czy ogarnie coś. "znowu" chodziło że kolejny wydatek, ahha. Tylko kurde jak je malowałem to ja nic nie widziałem żeby było źle pomalowane, wszystko było ok.

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widziałeś w lampie, bo to jest na kloszu. Zobacz jaki właśnie mam przypadek na stole, klosze umyte, wyczyszczone i zobacz w jakim są stanie...wypiaskowane  i mikropęknięcia w strukturze klosza.

20200808_132718.jpg

20200808_132653.jpg

20200808_132734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, no faktycznie, ale to Ty będziesz polerować je z zewnątrz, tak? Ja swoje jeszcze dziś rozkleiłem i wyczyściłem i faktycznie było kurzu teraz jest mniej widoczne ale tak jak piszesz do polerki klosze muszą isć. Bo wygląda to to za***iście nie ma co 

 

b8.jpg

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze w temacie lamp i ich przeróbki to wczoraj wleciał na pokład najświeższy model bileda, montowany min w toyotach... pierwsze wrażenia w odniesieniu do biled Koito 3A to jest jeszcze lepiej, napewno w centrum jest jaśniej i na boki zauważalnie szerzej :kox:

20200807_212856.jpg

20200807_212900.jpg

received_660344804567812.jpeg

20200808_133738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K a że tak spytam Cię kolego, czy Ty zajmujesz się ogólnie regeneracją kloszy i lampami??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

jestem pełen uznania!

a teraz seria pytań:

- co jest na soczewce z takim "wzorkiem" siatki?

- czy pod neonem jest led bar do kierunku? wygląda jak listwa z led smd 5050 - napisz coś o tym

- jak czyściłeś elementy przezroczyste z tego jakże ulotnego chromu? jaki podkład dałeś pod czarny mat?

- możesz udostępnić danymi biledów Toyoty o których pisałeś, że są mocniejsze niż Koito? pasują p&p w ramkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...