Treść opublikowana przez Sajmon89
-
Bosma h7 LED
I na koniec wywaliłem to wszystko zrobiłem tak jak powinno być Ori z fabryki tylko kable polutowane były bo inaczej się nie obeszło. Jest takie powiedzenie im auto ma mniej elektryki skromniejszy wypas tym mniej problemów generalnie podczas eksploatacji. Nie ukrywajmy tego większość samochodów ma problemy z ksenonem nawet fabrycznym... A to poziomowanie stoi a to spryski nie pryskaja, nie zawsze załapie przetwornica. Najczęściej wysiada poziomowanie lamp i wtedy takie fabryczne ksenony wszystkich i to jest legalne!!!
-
Bosma h7 LED
Przecież wiem że to są duże koszta bo już to przeliczyłem. Dlatego uważam że się nie opłaci auto i tak nie zyska na wartości.... i wręcz przeciwnie uważam że może stracić.... jak będę chciał kiedyś sprzedać i okaże się kumaty kupiec zobaczy że było rezane i nie jest to tak jak z fabryki wyszło to mi będzie ciężko sprzedać. Sam osobiście bym takiego nie kupił. Kupiłem kiedyś 1 autko po takich modach to wiem co to znaczy wieczne problemy z elektryka a kabelków było że nie szło się połapać poplątane jak łoniaki pod wieczór ja c*pie
- Bosma h7 LED
-
Bosma h7 LED
Skoro mówicie że oślepia i jesteście tego pewni na 100% To pokażcie mi dowody ?? Pokażcie jak ledy wyglądające w soczewce a wtedy zobaczymy jaki jest efekt oślepienia. Zwykłe H7 też oślepiają zależy w jakim reflektorze są umieszczone
-
Dobry zestaw Xenon hid h7
Przecież tu ewidentnie widać że osoba nie miała odblasku na ciemno ubrana w ostatniej chwili widoczna i potrącona Tu nie było oślepienia żadnego. A po drugie światła tego co potrącił to jakoś słabo świeciły może 20m zasięgu przed auto Jakby posiadał dobre ledy może by coś dostrzegł i tragedii unikną
-
Bosma h7 LED
Pewnie że ma homologację
-
Bosma h7 LED
A co myślicie o tym produkcie H7 Px26d LED NARVA RANGE POWER 6000K GERMAN NOWOŚĆ 7547835626 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 288,99 zł - H7 Px26d LED NARVA RANGE POWER 6000K GERMAN... Nie wiem jak to ma sie w soczewce w normalnej lampie świeci w miarę dobrze i ładnie
-
Dobry zestaw Xenon hid h7
No może ktoś się jeszcze wypowie. Jeżeli są takie problemy i zakłóceniami to pozostaje tylko montaż led H7
-
Dobry zestaw Xenon hid h7
Przepraszam nie chciałem cię urazić. Jak najbarwniejszych masz prawo wyrazić swoje zdanie. Miałem kiedyś hidy w a6c4 nie oślepiło to innych lampy były porządnie ustawione przy kontroli policyjnej nie trafił się żaden kumaty policjant jak już coś to zawsze wlepiali mandat za prędkość i już wszystko mieli w du...e Czyli co nikt nie poleci dobrego zestawu co by nie stwarzał problemowe z ABS, ESP...
-
Dobry zestaw Xenon hid h7
Teraz policja to się zajmuje łapaniem pcheł co są bez maseczki.
-
Dobry zestaw Xenon hid h7
. Słuchaj nie jest to temat o diagnostach w SKP i nie musisz tu głosić swoich mądrości. Nowsze auta na ledach oślepiają tak bardzo że mijając się z nimi aż łzy ciekną po policzkach i jakoś nikt o tym nie mówi. Na Ori mnie nie stać a dla poprawy widoczności i hid jest dobry trzeba sobię jakoś radzić jak się jeździ po słabych drogach ! I nie pisz mi chociaż że mi dowód zabiorą przy kontroli
-
Dobry zestaw Xenon hid h7
Ustawie lampy i nie będą oślepiać
-
Dobry zestaw Xenon hid h7
Jaki zestaw Xenon hid h7 do a4 b6 2004r produkcji?? Taki żeby nie powodował choinki kontrolek bo czytałem że często hid Xenon powoduje błędy ABS ESP i inne A dlaczego tak się dzieje ? Czy zależy to od przetwornic ? Czy ktoś ma sprawdzony zestaw Xenon hid co nie powoduję takich problemów
-
Bosma h7 LED
No dobra a jak świecą te ledy ?
-
żarówki LED H7
Teraz jest moda na H7 LED ale jeszcze trzeba wiedzieć jakie wybrać by to nie oślepiło innych i świeciło zacnie dobrze. Jak ktoś wie jakie są polecane to chętnie zaryzykuję i zakupię
-
1.8t bex rozrząd
-
1.8t bex rozrząd
Nikt ci nie uzna reklamacji jak nie serwisujesz systematycznie auta. Ja tylko piszę o tym jak co niektóre części różnią się jakościowo. Akurat pasek rozrządu Ori miałem w samochodzie serwisowany do końca i pasek miał 15lat i o dziwo przy kontroli serwis nie miał uwag .
-
1.8t bex rozrząd
Niektóre paski kupowane razem w zestawach rozrząd są nie bardzo jakościowo wystarczy odpowiednio się im przyjrzeć nitki postrzępione wystarczy lekko pociągnąć i się prują jak stare kalesony, zęby też nie są wykonane poprawnie bywa tak że w jednym pasku są zęby trapezowe i półokrągłe 1 trapezowy 2 półokrągłe wystarczy się przyjrzeć i jakość widać gołym okiem, Takie są tanie zestawy i części a różnice w cenie są znaczące bo można kupić za 350zl całość a można i za 850
-
1.8t bex rozrząd
No jak panowie kupujecie produkcji chińskie paski i części to pewnie ze strach i 5lat jeździć. Teraz pakski rozrząd są mocne i wytrzymałe do 200tys km jeżeli są odpowiednio zamontowane i nie brudzą ich czynniki chemiczne które mogą powodować osłabienie materiału paska. Proszę iść zapytać w każdym serwisie VW wam to powiedzą. Produkty premium są zdecydowanie droższe Ale i bardziej prawdopodobne że przeszły kontrolę jakości. Porównajcie sobię opony chińskie marki nieznanej pongpong a opony Continental, Michelin nie Tylko w wyglądzie ale i zapachu się różna a i wytrzymałość markowych jest taka że i po 10latach będą dalej jeździły
-
1.8t bex rozrząd
Zależy na jakich częściach było to robione. Jeżeli na chińskich to trzeba zmieniać, a jeżeli na częściach premium to bym tego nie ruszał. Pasek wytrzyma spokojnie 10lat https://warsztatowiec.info/krotka-historia-paska-rozrzadu/
-
Wymiana rozrządu: kiedy i jaki koszt?
A tu małe źródło wiedzy co.do pasków rozrządu Krótka historia paska rozrządu | Warsztatowiec.info WARSZTATOWIEC.INFO W historii samochodu wiele, z pozoru niezbyt spektakularnych...
-
Wymiana rozrządu: kiedy i jaki koszt?
A jak by ktoś nie wiedział to w ASO sama robota kosztuję od 600zł w górę... części ori z hydraulicznym napinaczem to 1660zł bez rabatu I raczej w podrzędnym warsztacie poza ASO myślę że za robotę wezmą 500zl to tyle w temacie .
-
Wymiana rozrządu: kiedy i jaki koszt?
Według serwisu w silniku 1.8t bfb pierwsza wymiana po 180tys a druga chyba po 120tys km. Także nie wiem skąd wy macie te wiadomości żeby wymieniać co 60tys. Druga sprawa to napewno nie co 5lat jeżeli ktoś mało jeździ to może wymienić i po 10latach rozrząd... nic się nie stanie z paskiem. Jeżeli się kupi Contitech Continental markowy pasek spokojnie 10lat wytrzyma. Ja pierwszą wymianę miałem po 160tys km i 15latach od produkcji auta. Nawet ASO audi nic nie mówiło jak auto wpadało na przegląd co do rozrządu było brak uwag
-
Oryginalny zestaw rozrządu do 1.8t bfb
Czy ktoś ma może do sprzedania oryginalny zestaw rozrządu do 1.8t BFB??? Ile taki zestaw kosztuję ? Kiedyś czytałem na forum że jakiś użytkownik oferował Ori zestawy w przystępnej cenie ale nie moge odszukać kto to był.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Myślę że tak ?