-
A4 B7 1.9 bke wypadajaca redukcja przejsciowka z turbo
Czy ktos zna numer tej zawleczki ktora ma zabezpieczac ten przewod/redukcje przed wysunieciem?
-
Tomixyz obserwuje zawartość B7 BKE A4 B7 1.9 bke wysokie spalanie , A4 B7 1.9 bke wypadajaca redukcja przejsciowka z turbo , Turbo od brd do bpw i 6 innych
-
A4 B7 1.9 bke wypadajaca redukcja przejsciowka z turbo
mam audi a4 b7 1.9 tdi (150/380 wymioenione turbo na awx) Ostatnio zaczela wypadac mi przejsciowka z turbo AWX na stary przewod od 1.9bke i co go nie zaloze to 2300 obrotow i go sciaga czy to mozliwe ze juz sie wyrobil? czy lepiej kupic przewod od awx?
-
Turbo od brd do bpw
max speed nie urosnie od zmiany turbiny bo tu ograniczeniem jest skrzynia
-
A4 B7 1.9 bke wymiana koncowek wtryskow
Witam mam zrobiona mape w Audi a4 b7 1.9 z turbina od AWX na 150/380 jednak brakło wtrysków i zastanawiam się nad zmiana końcówek wtrysków i tu rodzi sie pytanie jakie końcówki wziąć czy DSLA150P1043 będą wystarczające czy jak wezmę z jeszcze większe fiard 25 to będzie to miało jakiś większy wpływ?
-
B7 BKE A4 B7 1.9 bke Turbo AWX wykres
A mam do Ciebie pytanie może się orientujesz czy jest duża różnica między wstawaniem turbo od 2.0tdi 140 a 170? Z ciekawości pytam czy lepiej w przyszłości ?kupić dobra hybrydę czy to większe turbo
-
B7 BKE A4 B7 1.9 bke Turbo AWX wykres
Warto jeszcze lekko liznąć ta mapę? Aczkolwiek samochód lepiej się zbiera z tych niższych obrotów niż przed chipem. Mi coś mpps nie chce działać bo bym wstawił ta mapę do przeglądnięcia
-
B7 BKE A4 B7 1.9 bke Turbo AWX wykres
załozyłem do 1.9 tdi bke turbo z AWX po strojeniu wyszlo 150.6KM/382Nm jest jeszcze zrobiony downpipe moze ktos sie wypowie na temat wykresu? Gora wyszla słabo bo brakło paliwo na orginalnych pompkach
-
Bke brak mocy
Wizyta u tunera jest konieczna aczkolwiek ja wsadzając do swojego BKE turbinę z AWX nie odczułem jakiejś większej różnicy może tam max 200 obrotów dobijała dopiero ciśnienie, góra chyba nawet się poprawiła
-
Zbyt duże spalanie, a może nie ?
Ja u siebie w 1.9 bke zamykalem sie w 8/100km przy ciezkiej nodze powyzej to troche lipa wg mnie u mnie ostatnio podsotkczylo do 9.5l wyszlo ze zaciski stoja deba i trzeba bedzie zrobic
-
B7 BKE A4 B7 1.9 bke wysokie spalanie
@nadybekznalazlem winowajcę hamulce z tylu nie do końca odbijają przez to wzrosło spalanie dzięki za spojrzenie na logi
-
Logi 1.9 tdi
Nie jestem specjalista ale tak patrząc to chyba jest dziura w dolocie albo przepławka ale niech ktoś bardziej znający sie w temacie sie jeszcze wypowie
-
Dziwny dźwięk po odkręceniu korka wlewu oleju
Semka to normalny dźwięk w TDI na pompowtrysku słychać wałek rozrzadu który ma za zadanie otwieraz zawory oraz pompowytysk
-
B7 BKE A4 B7 1.9 bke wysokie spalanie
Witam mam problem w swojej audicy po zrobieniu rozrządu oraz popychaczy po jakimś czasie wzrosło spalanie (aktualne średnie z 200km 70% miasto 30 trasa to 9.5litrow co kiedyś nie było osiągalne) mam zrobione logi nie wiem czy wszystkie ale jakby ktoś mogli rzucać okiem na nie dodam ze turbina została wymieniona na większa z AWX jednak jeszcze nie ma wprowadzonych na nią korekt TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM