Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 BKE A4 B7 1.9 bke Turbo AWX wykres

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

załozyłem do 1.9 tdi bke turbo z AWX po strojeniu wyszlo 150.6KM/382Nm jest jeszcze zrobiony downpipe moze ktos sie wypowie na temat wykresu? Gora wyszla słabo bo brakło paliwo na orginalnych pompkach

 

AudiTurboAWXbezkata.jpg

Opublikowano

Pompki trza dać od AVF/AWX/ARL/BPX

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Pompki trza dać od AVF/AWX/ARL/BPX

Najlepiej założyć końcówki AL do pełni szczęścia.

Opublikowano

Wówczas będziesz mieć już paliwa pod dostatkiem

Opublikowano

Ale na tym wykresie wyraznie widac ze jest to tjuning procentowy. Wykresy praktycznie idealnie odwzorowane tylko wyzej :D Mozna podlac delikatnie wiecej ale trzeba przyspieszyc poczatek wtrysku dla duzych obciazen o jakies 2stopnie.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.05.2022 o 19:10, nadybek napisał:

Ale na tym wykresie wyraznie widac ze jest to tjuning procentowy. Wykresy praktycznie idealnie odwzorowane tylko wyzej :D Mozna podlac delikatnie wiecej ale trzeba przyspieszyc poczatek wtrysku dla duzych obciazen o jakies 2stopnie.

Warto jeszcze lekko liznąć ta mapę? Aczkolwiek samochód lepiej się zbiera z tych niższych obrotów niż przed chipem. Mi coś mpps nie chce działać bo bym wstawił ta mapę do przeglądnięcia 

Opublikowano

Jak placisz za ta mape to nie warto.  Moze za jakis czas poczujesz niedosyt i wpadna mocniejsze pompki, turbo i IC a z nimi nowa mapa...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, nadybek napisał:

Jak placisz za ta mape to nie warto.  Moze za jakis czas poczujesz niedosyt i wpadna mocniejsze pompki, turbo i IC a z nimi nowa mapa...

A mam do Ciebie pytanie może się orientujesz czy jest duża różnica między wstawaniem turbo od 2.0tdi 140 a 170? Z ciekawości pytam czy lepiej w przyszłości ?kupić dobra hybrydę czy to większe turbo 

Opublikowano
3 godziny temu, Tomixyz napisał:

A mam do Ciebie pytanie może się orientujesz czy jest duża różnica między wstawaniem turbo od 2.0tdi 140 a 170? Z ciekawości pytam czy lepiej w przyszłości ?kupić dobra hybrydę czy to większe turbo 

Do turbosprężarki od BRD musisz pisać podanie o to, żeby wstała... @Jarol doradzi coś sensownego, przerobił sporo tych aut. ;) 

Opublikowano

Jechalem takim autem z turbo brd i wstawalo swietnie. Ale te turbinki to jedna wielka loteria. Jak sa 100% oryginal to sa hiper, super, swietne ;). Jak ktos wymienil wirnik to kupa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.