-
Jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika z pilota w VW Passat FL?
Witam mam.problem z błędem p0130
-
Ziarno1977 obserwuje zawartość kamil-vag
-
Jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika z pilota w VW Passat FL?
-
-
Jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika z pilota w VW Passat FL?
Witam jak zaprogramowac otwieranie klapy bagaznika na pilota.sprezyny juz zamontowalem.Pozdrawiam
-
Wyciek oleju z wybieraka skrzyni biegów. Jaki simering?
-
Wyciek oleju z wybieraka skrzyni biegów. Jaki simering?
Witam o jakiej granulacjii wloknina by nie pogorszyc sprawy?.A mniejszy uszczelniacz by sie nie sprawdzil?.pPozdrawiam
-
Wyciek oleju z wybieraka skrzyni biegów. Jaki simering?
Walek ma wzery dlatego pytam czy mozna mniejszy zalozyc?.Co masz na mysli z ta sprezyna?.Czy kiedys miales podobny problem?.Pozdrawiam
-
Wyciek oleju z wybieraka skrzyni biegów. Jaki simering?
To jest orginalny uszczelniacz
-
Wyciek oleju z wybieraka skrzyni biegów. Jaki simering?
16×6Uszczelniacz wybieraka skrzyni biegow.Orginalny to 16×6×24 wymienialem na ten sam dalej mam wyciek.CZy mozna dac mniejszy 15×6×24.Czy to cos zaszkodzi jest roznica 1mm.Czy tez pomoze usunac wyciek
-
Wyciek oleju z wybieraka skrzyni biegów. Jaki simering?
Witam mam pytanie cieknie mi olej z wybieraka skrzyni biegow.Wstawilem taki sam simering 16×6×24.Bez efektów. Czy jak wstawię mniejszy 15×6×24, to coś złego się stanie, czy też polepszy sprawę? Pozdrawiam
-
Dignostyka vag
potrzebuje darmowy program vag na komputer
-
diagnostyka
nie umie znalec
-
diagnostyka
potrzebuje link do polskiego kkl. diagnostyka silnika alt.wykonac pomiary w bokach