-
Jak zamontować większy zbiornik paliwa w A4 B9 2.0 TDI?
Dokładnie Pozdrawiam
-
Jak zamontować większy zbiornik paliwa w A4 B9 2.0 TDI?
No i w końcu zatankowałem pierwszy raz auto po zakupie samochodu I tak miałem paliwa na 200km zatankowałem 25 litra dzień później do tankowałem na full a było 3/4 baku... weszło jeszcze 19L I fis pokazał że mogę pokonać trasę 1050km więc myślę że zbiornik jest większy aniżeli po rozkodowanie VINU tj 40 litrów (ulżyło trochę;)
-
Daniello35 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Zmiana jasności świateł do jazdy dziennej w A4 B9 , Dynamiczna czy statyczna wymiana oleju w skrzyni s-tronic A4 B9? i 3 innych
-
Zmiana jasności świateł do jazdy dziennej w A4 B9
Witam czy da się zmienić procentowo jasność światel Led do jazdy w dzień??w b8 w VCDSie. była taka możliwość a tutaj???b9 2017rok
-
Dynamiczna czy statyczna wymiana oleju w skrzyni s-tronic A4 B9?
Pewnie otwieram temat który już tu był przerabiany, sorry mam 2.0tdi 190km silnik Deta ktora opcja będzie zdrowa dla skrzyni??? dzieki Pozdrawiam ?
-
Audi A4 B9 2018 2.0 TDI 190PS
Cześć robiles może wymianę oleju w skrzyni automatycznej??? Jak tak to gdzie ??? pozdrawiam
-
Jak zamontować większy zbiornik paliwa w A4 B9 2.0 TDI?
Akurat adblue mam zbiornik odpowiedni 24 litry chyba taki jak powinien być gorzej jakby był 12,
-
Jak zamontować większy zbiornik paliwa w A4 B9 2.0 TDI?
Dzięki za info zapytam w ASO jezdze trasy i jak pomyślę że co 500mam tankować to aż mnie ?
-
Jak zamontować większy zbiornik paliwa w A4 B9 2.0 TDI?
Witam zakupiłem auto Audi a4 b9 z 2017 roku i jak się okazało po zakupie ha..masakra zbiornik paliwa tj diesel ma pojemności aż tylko 40litrow czy ktoś z was może modyfikował? i zakładał 54 lub 58 liter ????
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam serdecznie czy mógłbym prosić o rozkodowanie WAUZZZF45JA049778 Dziekuje Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Mam już zakupione auto ale nie wiem wszystkiego Czy ktoś pomoże? VIN WAUZZZ8K9EA150632
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanowne grono posiadaczy Audi??jeżdżę A4 b8 2.0TDi
Daniello35
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta