Skocz do zawartości

mawq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    15
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O mawq

Informacje

  • Imię
    Damian
  • Miasto
    Legnica

Auto

  • Model
    A4 B8
  • Nadwozie
    Avant
  • Rok produkcji
    2010
  • Silnik
    2.0 TDI
  • Kod silnika
    CAGC
  • Napęd
    FWD
  • Skrzynia
    Manual
  • Paliwo
    ON

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Kupiłem auto i nie wiem jaki olej wlany. Na jaki olej mogę wymienić? 2.0 tdi 190km CNHA
  2. Jaki olej do skrzyni i dyfra? 2.0 190 KM QUATTRO manual WAUZZZ8T8GA014083
  3. mawq

    Ocena a6 c7

    Cześć, zastanawiam się nad zakupem a6 c7. Proszę o ocenę tej z ogłoszenia i na co uważać. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a6-8xalu-skora-navi-led-bixenon-zadbana-bezwypadkowa-serwisowana-ID6H0ms9.html edit; pomyliłem dział bo dodałem przez telefon, przepraszam i proszę o przeniesienie
  4. Jak dodam do 1BA sprężyny eibach pro kit będzie git? Jeszcze mam pytanie bo raz na miesiąc jeżdżę w 4 osoby + załadowana przyczepka i zastanawiam się czy nie będzie mi nic tarło.
  5. Masz kolego jakiś patent jak wyrównać przód z nadkolem? ?
  6. Cześć, Z lewej strony brakuje mi spasowania zderzaka pod lampą, po drugiej stronie jest idealnie. Co może być przyczyną? Próbowałem rozkręcić, wyjmowałem lampę i naprowadzić jednak nie pomogło.
  7. Siemka, mam 2.0 CAGC, będę chciał robić program na 180. Jakie koło dwumasowe i sprzęgło najlepiej wpakować?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...