Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emils

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emils

  1. U mnie klapka ewidentnie pracuje, także jestem spokojniejszy co do rozbiegania.
  2. kuurde, dziękuje CI bardzo, polecam innym również sprawdzić, dzisiaj na pewno się zobaczy
  3. Własnie próbowałem znaleźć czy mamy takie klapy, ale jakoś się nie dobiłem. Ktoś wie czy mamy? Ja sam chętnie bym sprawdził, bo kupiłem auto i lepiej będę się czuł jesli będę wiedział że klapy działają
  4. Dzisiaj oglądałem bardzo fajny filmik i szczerze ja bym sprawdził czy turbina nie dostaje oleju, bo pasuje to trochę do rozbiegania diesla...
  5. WItajcie Nie znalazłem tematu dlatego stworzyłem nowy. Jesli by się okazało że już ktoś poruszał problem to oczywiście skasuje temat. Ale do rzeczy - zbudowałem sobie pomieszczenie ok 9m2 na strychu. Problem jest taki, że w zimę (pomimo waty itp) jest zimno i trzeba to ogrzać, a w lato gorąco i trzeba schłodzić. Znalazłem klimatyzatory wolnostojące z funkcją ogrzewania jak również różne grzałki itp itd, ale mam pytanie do Was: Czy ktoś miał podobny problem albo użytkował takie urządzenia? Z opinii w internecie ludzie są zadowoleni, ale może ktoś ma takie urządzenie i może coś więcej powiedzieć np że lepiej kupić osobno taką klimę i osobno grzałkę. Celowo nie poruszam tematu klimy montowanej na ścianie, bo to za duży koszt w tym momencie. pzdr
  6. emils odpowiedział(a) na toki222 temat w Audi A4 B6
    Nie powiem, troche mnie przekonałeś, kolega wyżej również. Dzisiaj montowałem pierwszą, okazało się, że jedna blaszka od kierunków nie była zmontowana i kierunek nie działa (lepiej to widać na fotce) Póki co zamówiłem drugą a tą mam odesłać, ale teraz myśle czy jak nie przyjdzie druga to nie spakować i odesłać całości a zamówić od kogoś innego.
  7. emils odpowiedział(a) na toki222 temat w Audi A4 B6
    Pozwole się podpiąć pod temat. Kupiłem na alledrogo nowe lampy do halogenow (nie mam bixenonów itp). Na aukcji widniało w wielu miejscach DEPO, ale dostałem TYC I teraz pytanie - czy ktoś miał i czy warto to zakładać? Pomijam że przysłał źle, ale czy jest sens czy odsyłać od razu?
  8. Podepnę się Czy ktoś kupował takie zestawy? Ma to sens? AUDI A4 B6 AVANT Zestaw LED Wnętrze Tablica Logo Nowa Sól - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Nowa Sól - AUDI A4 B6 AVANT Zestaw LED Wnętrze Tablica Logo, na Allegro.pl, za 159 zł w kategorii {Motoryzacja} - {Wyposażenie i akcesoria samochodowe}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...
  9. Archeologia, ale odkopię. Co powiecie na taki zestaw? Wygląda kompletnie i chyba nie będzie problemu go zamontować? Z tego co patrzyłem nie trzeba ściągać zderzaka, kratki wychodzą?! Homologację ma, także raczej nie ma się o co martwić. Ktoś może ma coś takiego? Lampy światła dzienne dziennej Audi A4 B6 01-04 Góra gm.Tarnowo Podgórne - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Góra gm.Tarnowo Podgórne - Lampy światła dzienne dziennej Audi A4 B6 01-04, na Allegro.pl, za 200 zł w kategorii {Oświetlenie} - {Lampy przednie i elementy}. Opinie i recenzje czy...
  10. Tak tak, sory za zamieszanie, nie zerknąłem że to temat bixów... jakby coś mogę skasowac posty
  11. Dzięki za odpowiedź Ogólnie poradziłem sobie z tematem, aczkolwiek mimo wszystko zamówiłem nowe z DEPO. Czemu? Odbłyśnik był już tragiczny, popękany. Ktoś już tą lampę rozbierał i część przewodów jest na izolacji. Jedna śruba mocująca soczewkę wypadła i nie miałem jak jej włożyć. Lampę zamontowałem, ale jest odłączona, bo przez przypadek zamontowałem odwrotnie tą metalową blaszkę między soczewką a odbłyśnikiem... W poniedziałek będą nowe lampy, wymienię całośc, przełożę silniczek i mam nadzieje na poprawę widoczności.
  12. Rozebrałem, tylko jak zamocować tą pip blaszkę?! z godzine to mocuje i mam dośc już...
  13. Witam Czy autor tematu bądź inna osoba jest w stanie zaktualizować obrazki? Może powstał filmik? Będę wdzięczny za jakieś info, muszę się zabrać za to.
  14. Witajcie Zakupiłem właśnie A4 B6 Avant i dołączam do grona. Miałem z forami dużo do czynienia i wiem ile wiedzy można wyciągnąć, dlatego zagłebiam się w tematy Szczęśliwego nowego roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.