-
Zamykanie i otwieranie szyb w Audi A4 B7
Dzięki za podpowiedzi W sobotę wymieniłem sterownik i bez zmian.. Kable są całe. Spróbuje podpiąć gdzieś pod kompa. Zobaczymy czy będą błędy
-
lisek122 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Zamykanie i otwieranie szyb w Audi A4 B7 , Klimatyzacja problem i diagnoza i 1 inny
-
Zamykanie i otwieranie szyb w Audi A4 B7
Witam, Mam problem z zamykaniem i otwieraniem szyb w drzwiach kierowcy. Pozostałe szyby działają prawidłowo. Włącznik szyb sprawny, sam silnik również, ale ani drgnie. Nie mogę również zamknąć i otworzyć szyby z kluczyka. Zamek centralny natomiast działa. Czy to kwestia uszkodzenia czegoś, czy bardziej adaptacji(?) modułu komfortu?? Dzięki
-
Klimatyzacja problem i diagnoza
Witam, Udało się ustalić cokolwiek? U mnie problem podobny. Z jednej strony tylko działa i błędów brak. Dzięki
-
AJM Siwo -niebieski dym po dłuższym postoju
Dziękuję za pomoc Panowie. Hezen obyś miał rację
-
AJM Siwo -niebieski dym po dłuższym postoju
Dołączę, problem podobny. Zauważyłem, że po postoju puszcza niebieska chmurę przy ruszaniu z 1 na 2 na zimnym silniku. Jak się nagrzeje już nie widać. Po odpaleniu na zimnym nie kopci od razu, tylko dopiero jak lekko się nagrzeje, albo doda gazu. Na ciepłym nie widać żeby kopcił, czy to na postoju, czy podczas jazdy. Nie wiem czy składać na naprawę, czy kredyt od razu :)??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie forumowiczów
lisek122
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta