-
OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens?
Dlaczego.Jeszcze nie słyszałem żeby komuś te gotowe apki na OBDeleven zaszkodziły
-
OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens?
ooo to tutaj mnie zaskoczyłeś.Byłem przekonany że te gotowe rzeczy są bezpieczne a właśnie tego kodowania się najbardziej boję bo tutaj coś można namieszać jak się na tym nie zna.Uruchomiłem -Doświetlanie zakrętów -prawe lusterko opuszczające się przy włączonym biegu wstecznym -temp.Oleju -włączone podświetlenie na nogi podczas jazdy -Licznik okrążeń ale to musiało być żeby działała temp.Oleju -test wskazówek I nic się nie stało złego
-
Nemosto obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens? , Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C i 2 innych
-
OBDeleven PRO do Audi A4 B9 - ma to sens?
Witam.Również zakupiłem OBDeleven i z gotowych aplikacji pouruchamiałem co się dało,ale mam pytanie jak poprzez kodowanie zrobić aby na radiu lub na Fisie pokazywało stan akumulatora i ewentualnie jeżeli też można to jak zmienić język na Polski.Moje auto to Audi A4B8 z 2012 r i z radiem Concert
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Witam.Też od pewnego czasu zauważyłem że autko nie osiąga 90° i na dodatek wskazówka od temp potrafi pływać więc we wtorek jestem umówiony na wymianę termostatu.Jak zrobię to napiszę czy coś to dało
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
no niby tak
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
nie nie mam skrzynie manualną izdrowy silnik
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
ok dzięki za odpowiedź
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
No wiem wiem że to zależy od kondycji silnika.Ale tak ile średnio ludziska z tego wyciągają tak żeby sobie bezpiecznie jeździć !!!!!
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam.Jestem nowy na forum i mam pierwsze Audi A4 B8.Przyznam się że całego wątku nie czytałem bo jest tego sporo.Moje Audi to Avant z 2012 r z przebiegiem 154 tys km i mam silnik CJCC czyli 120 km.Ile z tego można wypluć bezpiecznie ???? Jestem z Poznania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem z Poznania i od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 120 km.Autko jest z 2012 r
Nemosto
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta