-
Beczkowe LOVEA4 NARDO
Przejeżdżam tamtędy codziennie i ostatnio zatrzymałem się obejrzeć, bardzo fajnie się prezentuje na żywo. Gdzie kupowałeś podłokietnik i mieszek z czerwoną nitką? Pasowałoby mi do kierownicy. Poniżej zdjęcia.
-
Lani obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Beczkowe LOVEA4 NARDO i Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
-
Beczkowe LOVEA4 NARDO
Ja ściągałem z Aliexpress, trochę się obawiałem co przyjdzie ale jakość rewelacja - prawdziwe włókno, nie żadna hydrografika. Nie chcę zaśmiecać wątku swoimi zdjęciami, mogę podesłać na priv gdybyś chciał. Tak poza tym - widziałem autko na terenie komisu w Lublinie, sprzedajesz?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Dzięki za pomoc.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
No właśnie nad takim rozwiązaniem się najbardziej zastanawiałem. Tarcze Ferodo gładkie będą ok?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Zbliża mi się wymiana tarcz i klocków z przodu - S4 B8. Co polecicie do jazdy głównie po mieście, czasem dynamiczniej. Auto w tej chwili jest prawie seryjne ale planuje stage 1. Torów nie planuje odwiedzać. Znajomy poleca mi tarcze EBC Ultimax + klocki Yellow Stuff ale nie wiem czy to nie będzie przerost formy nad treścią? Zestaw Brembo Xtra kusi ceną ale trochę się tego obawiam...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Mam na imię Paweł, jestem z Lublina i od niedawna stałem się posiadaczem pierwszego w życiu Audi a konkretnie S4 B8. Pozdrawiam
Lani
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta