-
Swap skrzyni
Z innego 1.9?? A co z wałem? To przejdzie?
-
PROJEKT obserwuje zawartość Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto? , Swap skrzyni , Gwint Supersport, jakies opinie? i 1 inny
-
Swap skrzyni
Siemanko. Sprawa wygląda tak. Chcę zrobić swapa z ośki na quattro. Tylko teraz tak. Bez skrzyni 6 nie ma nawet opcji. Ktoś się orientuję czy takie wgle wychodziły? Czy można to jakoś dołożyć z innego medelu etc etc? Cokolwiek? Przetrzepałem internet i już głupieje. *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest. - temat przeniesiony
-
Gwint Supersport, jakies opinie?
Odrzeje temat. Kolego może jeszcze pamiętasz jak się sprawuje te zawieszenie? Najbardziej interesuje mnie jak z twardością. Nie szukam betonu. Chcę ocalić chociaż resztki komfortu. Jak z prowadzeniem po zakrętach i nierównościach?
-
Nakładki progowe
Odświerze temat, a co z nakładkami ma drzwi???
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Pelonek deczko drogo wiele osób mówi mi że przepłaciłem z tym przebiegiem bo to już silnik śmietnik ?? tak jak kolega wyżej napisał 200 tysięcy w 20 letnim aucie musi być hehe ale auto naprawdę mocno doinwestowane widziałem b6 które były w podobnej cenie tylko ze wszystko w serii, z drugiej strony, jak ktoś wie co ma to ceni. Temat można zamknąć dzięki za pomoc ?
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Jakby ktoś był ciekawy to kupilem. Kod silnika AVB Przebieg 490k silnik bez zarzutu nie kopci, jak narazie nie widać żeby brał olej. Skrzynia HCK Chodzi trochę głośniej niż 1.9 znajomego który ma 400k przebiegu ale to minimalna różnica w którą trzeba się porzadnie wsłuchać. Teraz czas dołożyć quattro ? Gdyby ktoś pytał dałem 15k z 2 parami alusow. ( letnie są warte z oponami jakieś 1500-2000, rok 2001. Po mapie 162km, sprężyny obniżające Eibach - 35mm. Tarcze Zimmermann naiwercane bodajrze 320mm przód tyl (chyba) 280mm. Xenony. Kiera od B7. Sprzęgło robione rok temu. Na wszystko kupa faktur, parę innych bajerów. I najważniejsze cały lakier w oryginale, słupki sprawdzane równierz. Ogólnie auto w stanie niemal perfekcyjnym mechanicznie i wizualnie jak na te lata. Zaczyna wychodzić delikatna rdzewka w kilku miejscach ale są to delikatne odpryski i sporadyczne przypadki. Na stacji gościu był zdziwiony ze te auto jest w takim stanie przy tym przebiegu ?
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Strasznie ciężko znaleźć quattro 1.9 w sedanie nie ma tego zbyt wiele a jeszcze konkretny kolor lakieru to wgle ciężki temat. Z quattro najtańsza jaka znalazłem w polszy kosztuje 9400 do nego i na pewno tego nie kupię bo już po samej rozmowie widać że właściciel to jakiś przygłup wciskający kity. Auto trochę już stoi a normalnie za te cenę zaraz by zniknęło. Reszta to ceny rzędu 14- 17k. Dokładka mnie wyjdzie od 3,5 do 6 gdybym się na nowy dwumasa zdecydowal. Mówię o całej Polsce. na niemieckich portalach też nie wychodzi taniej.
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Rozmawiałem dzisiaj z gościem który ma mi robić swapa quattro. Powiedział abym brał AVF bo ma wytrzymalszy dół silnika. I że lepszy do modzenia itp. Ktoś się wypowie? Bo ciężko znaleźć jest znaleźć akurat to czego szukam a ten AVB wygląda obiecująco tylko przebieg wysoki
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Poleci ktoś jaki olej lac do silnika z takim przebiegiem? Konrad widzę że trochę się znasz na rzeczy napewno podjadę z nim na stację diagnostyczna. Wiadomo nigdy nie będzie 100% pewności. Ale na co szczególnie zwrócić uwagę?
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Powiem wam jestem gotowy na to żeby zrobić w nim nawet i generalkę. Ale nie odrazu wiadomo. Te auto ma mi posłużyć wiele wiele lat. Będę dokładał na starcie quattro między innymi. Pierwsze co robię jakbym kupił to wszystko zabezpieczam przed korozja i stawiam jakąś małą wiatę bo szkoda jej żeby stała pod chmurką . Poprzedni właściciel mówił że tego nie robił bo nie było potrzeby. Wiadomo b6 tak nie rdzewieją. A ta była garażowana więc tym bardziej.
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Nooo auto wygląda na bardzo zadbane. Po wstępnej rozmowie z gościem wydaje się że było w dobrych rękach. Ma je od 5 lat. Najbardziej zależało mi właśnie na budzie, i jest wszystko bardzo zadbane. Lakier super. Jedni mówią że to już praktycznie złom. Inni że te silniki przy dobrym traktowaniu dadzą radę do 800k dobić. Wiec może ma ktoś taki i się wypowie? Normalnie przy tej budzie bym nie wybrzydzał, ale ktoś dobrze ceni.
-
Pół bańki przebiegu, warto czy nie warto?
Siemano! Sprzedaje swoją B6 i chce kupić druga pod projekt. Po długim szukaniu znalazłem właśnie te perełke której szukalem. Wszystko jest na + Problem taki ze auto ma 480tys.km nalotu i trochę drogie jak na ten przebieg. Silnik to 1.9 AVB. Auto po chipie 162km i większe pompowtryski o oznaczeniu AL co o tym myślicie? Skarbonka bez dna czy niekoniecznie?? Może ktoś chce się pochwalić swoim przebiegiem. Może ktoś miał podobny. Wymieniał coś przy tym przebiegu? Jakieś rady na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie?
-
Jakie zawieszenie na złe drogi
To wiem. Ale czy będzie się zauważalnie lepiej drogi trzymał czy lepiej jakiś komplet dać nie same sprężyny.
-
Jakie zawieszenie na złe drogi
Wiesz jestem w stanie zniesc lekkie niedogodności, liczę się z tym, Ale chce żeby auto się lepiej w zakrętach trzymało i ogólnie dla efektu wizualnego, dokładam progi i zderzaki więc bez lekkej gleby nie da rady, Jaki efekt da mi zmiana samych spręży!n? I sprężyny też muszą być porządne tak jak pisałem wyżej jeżdżę w trasy załadowany
-
Jakie zawieszenie na złe drogi
Dodam jeszcze że auto lata załadowane zakupami trasy po 1000km dosyć często bo jakieś 10 razy w roku ją taka trasa czeka, po niemieckich autostradach także wiecie jak to się ma do klasy wagowych?? Ja zielony jestem jeśli o zawieszęnia chodzi dlatego pytam o poradę
PROJEKT
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta