Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Endriu055

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Endriu055

  1. Ja mam luzy na przegubach wewnętrznych pierw zacząłem odczuwać przy przyspieszaniu lecz narazie tylko na 6 tym biegu dźwięk przypomina pranie pralki , moje półosie są o nr 8W0407271 D i kosztują używki z małego przebiegu trochę monet czy orientuje się ktoś jakie literki się zamieniają czy np z końcówką 271 F albo E będzie to samo? Moja B9 to 2.0 TDI DETA skrzynia QFJ Quattro pozdrawiam
  2. Witam , jak z wymianą nagrzewnicy w b9 ogarnę to przy sobocie? Gdzieś widziałem filmik że trzeba wyjąć grodź z serwo i takie mocowanie pedalow aluminiowe i wtedy wyjdzie czy to prawda?
  3. Dzięki już sprawdziłem , działa wychodzi na to że nagrzewnica jest zapchana czy ktoś z was wymieniał? Witam mam do wymiany nagrzewnice w b9 , czy mógłbyś w miarę możliwości opisać jak się za to zabrać? Widziałem że po stronie kierowcy przeszkadza aluminiowe mocowanie padalu hamulca 🤔
  4. Witam , Panowie ciężko wymienić tą nagrzewnice w b9 ogarnę to w jedną sobotę? Mam małe zaplecze warsztatowe i grzebałem w starszych auta zwykle sam 🧐
  5. Witaj czy ta pompka jest z lewej strony zaraz pod lampą? Mam też problem z ogrzewaniem i węże które do niej dochodzą są zimne
  6. Endriu055 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Jezdzi dobrze ma moc i rowno pracuje , tyle że mam problem tego typu że padł mi silnik 4ty cyl 2bar a 3ci 6bar kompresja i bardzo kopcił np. Jak auto rozgrzane chodzilo na jalowym puszczała bąka niebieskiego i jak schodziła z obrotów, wymieniłem silnik kompresja super moc jest tylko kopcenie nie ustało i tak myślę czy to nie jest wina odmy , dodam że silnik który włożyłem testowałem chodził dobre 3h i nie było żadnych objawów dymienia
  7. Endriu055 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    przem8 dzięki za szybką odpowiedź. Wymieniałem ezektor i tak od niego przy okazji zabralem się do czyszczenia wężyków i zauwazylem ze ktoś w Niemczech zrobił taki zabieg że w trójnik włożył plastikowa rurkę później nieoryg wężyk który od niego idzie do ezektora i patrząc po schemacie odmy widzę że tam powinien być taki zaworek i go nie ma i stąd pytanie czy zrobić to na ori czy zostawić i jakie są skutki uboczne że go nie ma.
  8. Endriu055 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Witam , zauwazylem w swoim 1.8T a4 b5 że nie mam zaworka odmy tylko goły wąż włożony w trójnik czy ktoś może mi powiedzieć czy ma on jakieś znaczenie? Chodzi o Zaworek na zdjęciu pod nr 6
  9. Mam taki wąż
  10. Witam , potrzebuje pomocy kogoś kto dokładał Bose do A4 B5 FL , założyłem u siebie cały komplet z instalacją wyjęty z auta i po dolozeniu masy na kostke wzmacniacza gra tylko subwoofer I maly głośniczek w boczku kierowcy reszta cisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.