Treść opublikowana przez Daniel0605
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Vcds w sterownik ABS,nastawy podstawowe i tam jest wiersz,rozpoczęcie wymiany okładzin
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Temat Zamykam ponieważ udało się cofnąć klocki hamulcowe vcds dziękuję wszystkim za podpowiedzi
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Tak klon mam jeszcze wersję 19 i drugi interfejs Delphi jutro spróbuję
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Wersja Vcds 21.9
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Wersją vcds 21.9
-
Jak wymienić klocki tył bez VCDS w Audi A4 B8?
Witam jak cofnąć klocki hamulcowe w audi a4 b9 mam Vcds,wchodzę w sterownik ABS Ataptacje i mam tam opcje Rozpoczęcie Wymiany okladzin klikam w start i wyskakuje komunikat opcją niemożliwa czy coś w tym stylu?Co może być przyczyną?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Sorki ale nie bardzo kumam czego mam szukać na allegro?chciałbym mieć taki wygląd kokpitu poniżej zamieszczam foto
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Muskel1 co to za usługa i z ile ta odpłatność?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Witam czy w audi a4 b9 virtual cockpit idzie jakoś zakodowac sportowe zegary?
-
Kod dostępu VCDS A4 B8
Uzupełniłem sorki?Potrzebowałbym jeszcze procedurę wypalanie dpf vcds audi a4 b9 2016
-
Kod dostępu VCDS A4 B8
Możesz wrzucić jakieś link co i jak dokładnie to zakodować
-
Kod dostępu VCDS A4 B8
Obinizanie lusterka przy cofaniu
-
Kod dostępu VCDS A4 B8
Witam ma ktoś kod dostępu upów.do sterownika 09 audi a4 b9 dodam że 31347 odrzuca
-
Kody dostępu VCDS w Audi A4 B9
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
W wczoraj przyszedł moduł z Chin do kamerki cofania wszystko zainstalowałem tak jak Kamilu opisałeś i rewelacja hula jak talala ??
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Udało się wgrać tego soft Dzięki Kamilu,a może wiesz jak zainstalować polskiego lektora do navi,systemu auta Audi a4 b7
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Kamilu możesz podpowiedzieć jak wymusić vcds odpalenie płytki z tym softem i czy ten soft jest w języku pl
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Wyświetla się napis aktualizacja softu 720 zero reakcji
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Witam wypaliłem płytkę z softem z obrazem iso nie chcę ruszyć w czym może być problem
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Witam napisałeś że do tego modułu kamerki jest załoczony jakis moduł do separacji i zastopiles go przekaźnikiem jak to dokładnie zrobiłeś
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Wysłałeś mi soft podaj jak możesz wersję bo Ja z tego Ci pamiętam mam 750
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
O jakiej wersję siftu radia masz na myśli?
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
O jakiej wersję siftu radia masz na myśli?
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
- RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Witam Ja pocioglem plus z wstecznego z lampy tylnej i mam rozumieć że mam go zrobić na przekaźniku i podać go na zielana wtyczkę od radia? - RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania